O nas

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Zew Przygody zrodził się z ponad 30 letniej pasji i doświadczenia wędkarskiego, wieloletniej tradycji wyjazdów w przeróżne zakątki Skandynawii jak i długoletniego doświadczenia w biznesie.

Jedno jest pewne: nie jesteśmy zwykłym biurem podróży, nie mamy w swojej ofercie niezliczonej ilości obiektów turystycznych, lecz w odróżnieniu od innych możemy zapewnić Państwu szczególnie wyselekcjonowane, sprawdzone, przytulne i komfortowe obiekty wypoczynkowe. Naszą ambicją jest satysfakcja Klienta i zorganizowanie wspaniałej, niezapomnianej wyprawy na ryby; sprostanie wymaganiom zarówno pasjonatów jak początkujących adeptów wędkarskiej pasji. Organizując wyjazdy na ryby do Szwecji i Norwegii zapewniamy Państwu kompleksową usługę - pakiet wędkarski (zakwaterowanie, łodzie, licencje, ubezpieczenie) a także dla zainteresowanych bilety na przejazd promem. Ułatwiamy Państwu dokonywanie rezerwacji przez nasz system e-rezerwacje, który konfiguruje wyprawę zgodnie z Państwa życzeniami.

Wędkarstwo to niebanalna i wspaniała pasja, a Skandynawia to najlepsze miejsce dla jej realizacji: liczne, czyste i obfitujące w ryby jeziora, a także urzekająca przyroda oraz lasy oszałamiające bogactwem fauny i flory. To niesamowite miejsce na ziemi - wprost wymarzone dla tych, którzy dla siebie, swoich najbliższych lub znajomych szukają odpoczynku na łonie natury od codziennego zgiełku i zabiegania. Idealne przede wszystkim dla tych, którzy realizując swoje marzenia i pasje z wędką w dłoni pragną zmierzyć się z niezwykłymi okazami szczupaków, sandaczy czy okoni lub podziwiając piękno urzekających fiordów chcą stanąć oko w oko z walecznymi czarniakami, halibutami oraz innymi wspaniałymi mieszkańcami skandynawskich głębin.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej oferty na wyprawy wędkarskie bogate w prawdziwie emocje. Zapraszamy na sprawdzone przez nas łowiska w Szwecji i Norwegii oraz do odwiedzenia miejsc gdzie wypoczywając w komfortowych warunkach będą Państwo mogli cieszyć się obcowaniem z kojącą, czystą przyrodą. Wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić z nami niezwykłą część Europy – Skandynawię zapewniamy, że dni tam spędzone nie tylko dostarczą niezapomniane wspomnienia, ale przede wszystkim pozwolą Państwu realnie odpocząć, ciesząc się niezmąconym pięknem skandynawskiej natury.

Zapraszamy,

Zespół Zew Przygody

Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft