Domki

Promocja
Luksusowo wyposażony nowy obiekt położony w pn.-zach. części jeziora Bolmen, na największej wyspie – Bolmsö, w odległości ok. 40 km od miejscowości Värnamo. Domek położony jest na wzgórzu, z którego rozpościera się wspaniały, majestatyczny widok na jezioro. Linia brzegowa jest oddalona od domku zaledwie kilkadziesiąt metrów. Obiekt jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę z prysznicem oraz salon z TV (antena sat.). Do dyspozycji gości jest również sauna. Trzy sypialnie mogą swobodnie pomieścić 6 osób. Domek stanowi idealną alternatywę dla wypoczynku rodzinnego jak i lokalizację dla wyprawy wędkarskiej liczącej 2-6 osób.

Dla rodziny
Nowy domek ( IV 2012),przepięknie położony wśród lasów, bezposrednio nad brzegiem jeziora (20m). Tuz obok domku znajduje się pomost z cumującymi łodziami. Obiekt ulokowany zacisznie na półwyspie, w odosobnieniu zapewniając intymnośc pobytu i brak presji wędkarskiej. Najbliższa osada oddalona jest o kilka km a wieksza miejscowość jest usytuaowana w odległości ok. 20 km (Vetlanda). Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada dobrze wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem oraz trzy dwuosobowe sypialnie mogące pomieścić 6 osób.Wędkarsko to niezwykle atrakcyjne jezioro (okoń, sandacz) i bajkowo położony domek o wysokim standardzie. Znakomicie sprawdzi się jako baza wyprawy wędkarskiej liczącej 2-6 osób.

Komfortowo wyposażony stylowy domek położony kilkadziesiąt metrów od brzegu jeziora Mjörn. Usytuowany jest nad przepiękną zatoką, na dużej działce pośród lasów, zaledwie kilkadziesiąt metrów od brzegu jeziora i miejsca gdzie zacumowane są łodzie. Największą miejscowością leżącą w odległości ok. 3 km od domku jest Alingsas, skąd do drugiego co do wielkości miasta Szwecji - Göteborga jest zaledwie ok. 50 km. Domek jest posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z ogrzewaniem podłogowym i prysznicem, salon z TV i kominkiem, dwie niezależne sypialnie . Niewątpliwą rekomendacją przy wyborze tego domku jest bliskość miejsc niezwykle atrakcyjnych wędkarsko szczególnie. Obiekt polecamy na urlopowy wypoczynek dla rodziny, przyjaciół lub na bazę wyprawy wędkarskiej liczącej 2-6 osób.

Nowość Duże grupy
Duży, stylowy dom położony na zachodnim brzegu w zakolu jednej z niezliczonych zatok przepięknego krajobrazowo i wędkarsko jeziora Bunn (w odległości ok. 40 km na północny wschód od Jönköping). Obiekt położony jest wzgórzu w odległości ok. 60 m od brzegu jeziora. Posiada w pełni wyposażoną kuchnię 3 niezależne sypialnie, łazienkę z prysznicem, salon z TV i kominkiem. W domku może zamieszkać 6-8 osób, dlatego stanowi idealną propozycję dla bazy większej wyprawy wędkarskiej liczącej nawet do 8 osób.

Promocja Dla rodziny
Komfortowy, nowy obiekt (2011), położony w środkowej części jeziora na zachodnim brzegu w odległości 50-60m od wody. Obiekt jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę z prysznicem oraz salon z TV (antena sat.). Trzy sypialnie mogą swobodnie pomieścić 6 osób. Z salonu podziwiać mozna panoramę jeziora, a standard domku podwyższa oddzielna sauna, opalana drewnem położona nad samym brzegiem jeziora. Promocja: w sezonie 2013 jedna łódź wliczona w cene najmu domku !!!

Nowość Dla rodziny
Bardzo komfortowo wyposażony domek, położony wśród lasów na niewielkim półwyspie z urokliwym widokiem na jezioro Nömmen (oddalony od jeziora zaledwie o 25 m). Domek zlokalizowany jest w odleglości ok 20 km od miejscowości Eksjö. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV i SAT. W pokoju dziennym do dyspozycji gości jest kominek a na zewnątrz również sauna z bezpośrednim wyjściem do jeziora ! Dwie sypialnie i pokój dzienny oraz taras zapewniają komfort wypoczynku dla grup lub rodzin 4-osobowych.

Nowość
Kameralny domek położony tuż nad brzegiem przepięknego jeziorem Nömmen. Domek został wyremontowany i odnowiony w VIII 2013. Jest bardzo dobrze wyposażony, położony na dużej dzialce wspólnie z domkiem o nr 256 (6os) tworzy idealną baze dla grup wedkarskich lub rodzin 3-10 os. Domek jest ogrzewany elektrycznie i posiada w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę z prysznicem oraz salon z TV. Dwie sypialnie niezależne sypialnie swobodnie mieszczą 4 osób.

Nowość Duże grupy
Duży, bardzo komfortowo wyposażony dom z zadaszonym tarasem położony przepieknie na wyspie tuż nad samym brzegiem (10m) zatoki jeziora Langen. Obiekt usytuowany niezwykle atrakcyjnie wędkarsko - do łodzi schodzimy wprost z tarasu, a do wartych odwiedzenia miejscówek, przepięknych zatok jest bardzo blisko. Obiekt jest ogrzewany elektrycznie posiada w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę z prysznicem, dwie toalety, salon z TV oraz aż cztery sypialnie. Do dyspozycji gości jest również opalana drewnem sauna. Obiekt może swobodnie pomieścić grupy nawet do 10 osób. Jest więc to idealna propozycja zarówno jako miejsce rodzinnego wypoczynku jak i baza wyprawy wędkarskiej liczącej 4-10 osób. Najbliższą większą miejscowością jest oddalone o zaledwie ok 7 km Bor.

Duże grupy
Przytulny, dobrze wyposażony domek położony nad brzegiem przepięknego i bardzo rybnego jeziora Solgen. Najbliżej położone większe miejscowości to leżące w odległości ok. 18 km Eksjö i Vetlanda. Jesienią i późnym latem okoliczne lasy obfitują w dorodne i bardzo liczne grzyby (prawdziwki, kurki, czerwone kozaki). Lokalizacja domku szczególnie atrakcyjna wędkarsko wiosną (okolice ujścia rzeki) i jesienią. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada dobrze wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV i kominkiem oraz trzy niezależne sypialnie oraz wolnostojący aneks mogące w sumie pomieścić aż 10 os. Obiekt polecamy na miejsce rodzinnego wypoczynku lub jako baza wyprawy wędkarskiej liczącej 4-8 osób.

Nowość Dla rodziny
Przepięknie położony, nowy, komfortowo wyposażony, niewielki domek nad samym brzegiem wspaniałego jeziora Bunn. Gospodarstwo właścicieli mieszkających nieopodal znajduje się niedaleko miejscowości Gränna w sąsiedztwie jeziora Vättern, w odległości ok. 40 km od Jönköping. Lokalizacja domku w bezpośredniej bliskości zarówno płytkich blatów i trzcinowisk jak i dużych głębokich (19-20m ) stoków. To wyśmienite miejsce do wypoczynku rodzinnego oraz znakomita baza dla grupy wedkarskiej 2-4 os. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV i kominkiem.

Dla rodziny
Bajecznie położony domek - na skale, wśród lasów i z widokiem na przepiękne, zasobne w rybie okazy jezioro Foxen. Miejsce szczególnie polecane miłośnikom odpoczynku w urokliwych miejscach i wędkarzom mającym odwagę zmierzyć się z prawdziwym wędkarskim wyzwaniem. Najbliższa większa miejscowość to Arjäng oddalona jest o ok. 35 km od obiektu. Bliskość granicy z Norwegią stwarza dodatkowe możliwości wypadowe; odległosć do Oslo to zaledwie ok. 100 km. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV, jedną sypialnie z łóżkiem podwójnym, jedną na piętrze oraz łóżko piętrowe w salonie. Miejsce jest doskonałe dla rodzinnego wypoczynku oraz jako baza wspaniałej wyprawy wędkarskiej mogącej liczyć 2-6 osób.

Nowość
Nowy domek (VIII 2013) położony tuż nad wodą (20 m) na półwyspie nad południowym brzegiem jeziora Nömmen . Przestronny, komfortowo wyposażony, położony wśród lasów, z widokiem na przepiękne i zasobne w ryby jezioro Nömmen. Najbliższa większa miejscowość to Eksjö, oddalone jest o ok. 30 km od obiektu. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV oraz trzy niezależne 2 osobowe sypialnie. Miejsce jest doskonałe dla rodzinnego wypoczynku oraz jako baza wyprawy wędkarskiej - wspólnie z położonym obok domkiem o nr 255 tworzy wyśmienite warunki dla grup liczących nawet 10 os ! Od sezonu 2014 dostępne będą przy domku komfortowe, nowe pomosty do wedkowania i cumowania łodzi.

Komfortowy wyposażony domek położony tuż nad wodą, na niewielkim półwyspie, na południowym krańcu jeziora Linnesjön. Jezioro leży w środkowej części Smalandii w odległości ok.60 km od miejscowości Värnamo. Domek idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi lub jako baza wędkarska dla grupy wędkarzy do 2-4 osób. Cisza, spokój i zasobne głównie w szczupaki i okonie jezioro gwarantuje wysoki standard wypoczynku, oddalenie od większych skupisk ludzkich i wyśmienite możliwości wędkarskie. Niewielki pomost znajduje się zaledwie kilkanaście metrów od domku, gdzie odpoczywając możemy podziwiać panoramę jeziora. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę z prysznicem oraz salon z TV. Dwie sypialnie w domku swobodnie mieszczą 4 osoby dorosłe.

Promocja Niska Cena
Przepięknie położony, tani domek z widokiem na jezioro Östersjön. Usytuowany jest na wzniesieniu, zaledwie kilkadziesiąt metrów od brzegu jeziora i miejsca gdzie zacumowane są łodzie. Największą miejscowością w regionie jest Uddevalla oddalona o ok. 30 km. Z miejsca lokalizacji domku do urokliwych szwedzkich fjordów jest zaledwie ok 50 km. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada dobrze wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV, jedną sypialnię. Niewątpliwą rekomendacją przy wyborze tego domku jest bliskość miejsc niezwykle atrakcyjnych wędkarsko wiosną i jesienią. Obiekt polecamy na urlopowy wypoczynek dla rodziny, przyjaciół lub na bazę wyprawy wędkarskiej liczącej 2-4 osób.

To bardzo stary, stylowy dom zbudowany w 1810 (!) i odrestaurowany komfortowo w ostatnich parunastu latach Ma swój niepowtarzalny klimat, leży zagubiony pośród lasów w oddaleniu 100 me od brzegu jeziora Kalvsjőn. Obiekt leży na wschodnim brzegu w północnej części jeziora. Położenie szczególnie wczesną wiosną (druga połowa maja/początek czerwca) oraz późną jesienią (październik). Jest ogrzewany elektrycznie, dodatkowo posiada kominek , w pełni wyposażoną kuchnię, dwie łazienki z prysznicami oraz salon z TV. Niezależne 4 sypialnie mogą swobodnie pomieścić aż 9 osób. Polecany dużym grupom wędkarzy i na rodzinne wyjazdy !

Dla rodziny Niska Cena
Elegancki i komfortowo wyposażony domek położony bezpośrednio nad jeziorem Västra Lägern (możliwość wędkowania z tarasu) w odległości ok. 35 km na północ od miejscowości Eksjö. Położone idealnie i efektywnie wędkarsko (na północnym krańcu jeziora), szczególnie wiosną i jesienią. Późnym latem i w miesiącach jesiennych dodatkową atrakcją stanowią bogate w grzyby okoliczne lasy. Jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV oraz trzy sypialnie mieszczące do 6 osób. Obiekt świetnie sprawdzi się jako miejsce rodzinnego wypoczynku oraz jako baza wyprawy wędkarskiej mogącej liczyć 2-5 osób.
Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft