Domki

Luksusowo wyposażony nowy obiekt położony w pn.-zach. części jeziora Bolmen, na największej wyspie – Bolmsö, w odległości ok. 40 km od miejscowości Värnamo. Domek położony jest na wzgórzu, z którego rozpościera się wspaniały, majestatyczny widok na jezioro. Linia brzegowa jest oddalona od domku zaledwie kilkadziesiąt metrów. Obiekt jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę z prysznicem oraz salon z TV (antena sat.). Do dyspozycji gości jest również sauna. Trzy sypialnie mogą swobodnie pomieścić 6 osób. Domek stanowi idealną alternatywę dla wypoczynku rodzinnego jak i lokalizację dla wyprawy wędkarskiej liczącej 2-6 osób.

Dla rodziny
Nowy domek ( IV 2012),przepięknie położony wśród lasów, bezposrednio nad brzegiem jeziora (20m). Tuz obok domku znajduje się pomost z cumującymi łodziami. Obiekt ulokowany zacisznie na półwyspie, w odosobnieniu zapewniając intymnośc pobytu i brak presji wędkarskiej. Najbliższa osada oddalona jest o kilka km a wieksza miejscowość jest usytuaowana w odległości ok. 20 km (Vetlanda). Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada dobrze wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem oraz trzy dwuosobowe sypialnie mogące pomieścić 6 osób.Wędkarsko to niezwykle atrakcyjne jezioro (okoń, sandacz) i bajkowo położony domek o wysokim standardzie. Znakomicie sprawdzi się jako baza wyprawy wędkarskiej liczącej 2-6 osób.

Nowość Duże grupy
Duży, komfortowo wyposażony dom położony nad jedną z zatok Langen. Obiekt usytuowany niezwykle atrakcyjnie wędkarsko - do łodzi schodzimy tuż obok domku, a do wartych odwiedzenia miejscówek, przepięknych zatok jest bardzo blisko. Obiekt jest ogrzewany elektrycznie posiada w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę z prysznicem, salon z TV, kominek oraz trzy sypialnie. Do dyspozycji gości jest również rewelacyjna opalana drewnem sauna. Obiekt może swobodnie pomieścić grupy nawet do 8 osób. Jest więc to idealna propozycja zarówno jako miejsce rodzinnego wypoczynku jak i baza wyprawy wędkarskiej liczącej 4-8 osób. Najbliższą większą miejscowością jest oddalone o zaledwie ok 17 km Varnamo .

Duże grupy
Przytulny, dobrze wyposażony domek położony nad brzegiem przepięknego i bardzo rybnego jeziora Solgen. Najbliżej położone większe miejscowości to leżące w odległości ok. 18 km Eksjö i Vetlanda. Jesienią i późnym latem okoliczne lasy obfitują w dorodne i bardzo liczne grzyby (prawdziwki, kurki, czerwone kozaki). Lokalizacja domku szczególnie atrakcyjna wędkarsko wiosną (okolice ujścia rzeki) i jesienią. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada dobrze wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV i kominkiem oraz trzy niezależne sypialnie oraz wolnostojący aneks mogące w sumie pomieścić aż 10 os. Obiekt polecamy na miejsce rodzinnego wypoczynku lub jako baza wyprawy wędkarskiej liczącej 4-8 osób.

Przepięknie położony, nowy, komfortowo wyposażony, niewielki domek nad samym brzegiem wspaniałego jeziora Bunn. Gospodarstwo właścicieli mieszkających nieopodal znajduje się niedaleko miejscowości Gränna w sąsiedztwie jeziora Vättern, w odległości ok. 40 km od Jönköping. Lokalizacja domku w bezpośredniej bliskości zarówno płytkich blatów i trzcinowisk jak i dużych głębokich (19-20m ) stoków. To wyśmienite miejsce do wypoczynku rodzinnego oraz znakomita baza dla grupy wedkarskiej 2-4 os. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV i kominkiem.

Dla rodziny
Bajecznie położony domek - na skale, wśród lasów i z widokiem na przepiękne, zasobne w rybie okazy jezioro Foxen. Miejsce szczególnie polecane miłośnikom odpoczynku w urokliwych miejscach i wędkarzom mającym odwagę zmierzyć się z prawdziwym wędkarskim wyzwaniem. Najbliższa większa miejscowość to Arjäng oddalona jest o ok. 35 km od obiektu. Bliskość granicy z Norwegią stwarza dodatkowe możliwości wypadowe; odległosć do Oslo to zaledwie ok. 100 km. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV, jedną sypialnie z łóżkiem podwójnym, jedną na piętrze oraz łóżko piętrowe w salonie. Miejsce jest doskonałe dla rodzinnego wypoczynku oraz jako baza wspaniałej wyprawy wędkarskiej mogącej liczyć 2-6 osób.

Nowość Duże grupy
Duży, stylowy dom położony na zachodnim brzegu w północnej części jeziora. Leży nad jedną z niezliczonych zatok przepięknego krajobrazowo i wędkarsko jeziora Bunn (w odległości ok. 40 km na północny wschód od Jönköping). Obiekt położony zaledwie ok. 75 m od brzegu jeziora. Posiada w pełni wyposażoną kuchnię, 2 łazienki z prysznicem i aż 4 niezależne sypialnie oraz salon z TV sat. Kuchnia wyposażona jest w zmywarkę a w jednym z pomieszczeń znajdziemy zbawienną w deszczowe dni suszarkę elektryczną do ubrań W domku komfortowo może zamieszkać aż 10 osób i dlatego stanowi idealną propozycję na bazę większej wyprawy wędkarskiej liczącej nawet do 10 osób.

Nowość Dla rodziny
Jeden z przepiękniej położonych domów w naszej ofercie ! Wznosi się na skale, tuż nad lustrem przepięknie krajobrazowego i bogatego w potężne szczupaki i okonie jeziora Foxen. Siadając na werandzie domku tuż obok zacumowanej łodzi możemy podziwiać południową panoramę jeziora. Domek posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicami. Dwie sypialnie pomieszczą 4 os a możliwości noclegowe domku zwiększają rozkładana sofa oraz loft, dzięki czemu obiekt może pomieścić nawet 6 osób. Polecany niedużym grupom wędkarzy i na rodzinne wyjazdy !

Dla rodziny
Komfortowy, nowy obiekt (2011), położony w środkowej części jeziora na zachodnim brzegu w odległości 50-60m od wody. Obiekt jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę z prysznicem oraz salon z TV (antena sat.). Trzy sypialnie mogą swobodnie pomieścić 6 osób. Z salonu podziwiać mozna panoramę jeziora, a standard domku podwyższa oddzielna sauna, opalana drewnem położona nad samym brzegiem jeziora. Promocja: w sezonie 2013 jedna łódź wliczona w cene najmu domku !!!

Dla rodziny
Bardzo komfortowo wyposażony domek, położony wśród lasów na niewielkim półwyspie z urokliwym widokiem na jezioro Nömmen (oddalony od jeziora zaledwie o 25 m). Domek zlokalizowany jest w odleglości ok 20 km od miejscowości Eksjö. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV i SAT. W pokoju dziennym do dyspozycji gości jest kominek a na zewnątrz również sauna z bezpośrednim wyjściem do jeziora ! Dwie sypialnie i pokój dzienny oraz taras zapewniają komfort wypoczynku dla grup lub rodzin 4-osobowych.

Nowość
Kameralny domek z przepięknym widokiem, położony tuż nad brzegiem przepięknego jeziorem Örken. Domek usytuowany jest na samym krańcu półwyspu leżącego w północnej części jeziora. Położenie ułatwia dostęp do płytkich jak i głębokich miejscówek. Jest dobrze wyposażony, położony na dużej działce przy jeziorze, ogrzewany elektrycznie i posiada w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę z prysznicem oraz salon z TV. Dwie sypialnie w domku oraz jedna w aneksie swobodnie mieszczą 6 osób.

Nowość Dla rodziny
Komfortowy wyposażony domek położony tuż nad samą wodą (10m), na zachodnim brzegu niewielkiego jeziora Linnesjön. Jezioro leży w środkowej części Smalandii w odległości ok.30 km od miejscowości Värnamo. Domek idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi lub jako baza dla grupy wędkarzy do 2-6 osób, a zasobne głównie w szczupaki i okonie jezioro gwarantuje dobre wyniki wędkarskie. Długi pomost znajduje się zaledwie kilkanaście metrów od domku, gdzie odpoczywając możemy podziwiać panoramę jeziora. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię, 2 łazienki z prysznicem oraz salon z TV. Dwie sypialnie w domku wraz z wolnostojącym aneksem swobodnie mieszczą nawet 8 osób. Do dyspozycji gości jest również sauna.

Nowość
Domek położony na wzgórzu z przepięknym widokiem na jezioro Bellen . Przestronny, wyposażony w sposób absolutnie niezbędny dla grupy wędkarzy do 6 os. Leży na terenie gospodarstwa przemiłego właściciela nad mniejszą i płytszą częścią jeziora - Lilla Bellen. Zasobne głównie w sielawowe szczupaki i piękne okonie jezioro oraz sąsiedztwo lasów dają okazję do wspaniałego wypoczynku i udanej wędkarsko wyprawy. Najbliższa większa miejscowość to Eksjö, oddalone jest o ok. 30 km od obiektu. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV oraz trzy niezależne 2 osobowe sypialnie. Do dyspozycji naszych gości są dwie łodzie typu Linder 440 oraz w przypadku grup 6 os. dodatkowo łódź laminatowa.

Promocja Niska Cena
Przepięknie położony, tani domek z widokiem na jezioro Östersjön. Usytuowany jest na wzniesieniu, zaledwie kilkadziesiąt metrów od brzegu jeziora i miejsca gdzie zacumowane są łodzie. Największą miejscowością w regionie jest Uddevalla oddalona o ok. 30 km. Z miejsca lokalizacji domku do urokliwych szwedzkich fjordów jest zaledwie ok 50 km. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada dobrze wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV, jedną sypialnię. Niewątpliwą rekomendacją przy wyborze tego domku jest bliskość miejsc niezwykle atrakcyjnych wędkarsko wiosną i jesienią. Obiekt polecamy na urlopowy wypoczynek dla rodziny, przyjaciół lub na bazę wyprawy wędkarskiej liczącej 2-4 osób.

Dla rodziny Niska Cena
Elegancki i komfortowo wyposażony domek położony bezpośrednio nad jeziorem Västra Lägern (możliwość wędkowania z tarasu) w odległości ok. 35 km na północ od miejscowości Eksjö. Położone idealnie i efektywnie wędkarsko (na północnym krańcu jeziora), szczególnie wiosną i jesienią. Późnym latem i w miesiącach jesiennych dodatkową atrakcją stanowią bogate w grzyby okoliczne lasy. Jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV oraz trzy sypialnie mieszczące do 6 osób. Obiekt świetnie sprawdzi się jako miejsce rodzinnego wypoczynku oraz jako baza wyprawy wędkarskiej mogącej liczyć 2-5 osób.

Nowość
Bardzo przytulny, kameralny domek położony tuż nad samym brzegiem jeziora Mjörn. Usytuowany jest nad samym brzegiem jeziora Mjörn, nad małą zatoczką, na dużej działce pośród lasów w bezpośredniej bliskości miejsca gdzie zacumowane są łodzie. Największą miejscowością jest leżące o ok 10 min drogi Alingsas, skąd do drugiego co do wielkości miasta Szwecji - Göteborga jest zaledwie ok. 50 km. Domek jest posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV i kominkiem, oraz sypialnię . Może pomieścić grupę 4 os wraz z niedaleko połozónym drugim podobnym domkiem daje sposobność na lokację dla dużej grupy wędkarzy. Niewątpliwą rekomendacją przy wyborze tego domku jest bliskość miejsc niezwykle atrakcyjnych wędkarsko. Obiekt polecamy na urlopowy wypoczynek dla rodziny, przyjaciół lub na bazę wyprawy wędkarskiej liczącej 2-9 osób (połączenie dwóch domków).
Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft