Domki

Luksusowo wyposażony nowy obiekt położony w pn.-zach. części jeziora Bolmen, na największej wyspie – Bolmsö, w odległości ok. 40 km od miejscowości Värnamo. Domek położony jest na wzgórzu, z którego rozpościera się wspaniały, majestatyczny widok na jezioro. Linia brzegowa jest oddalona od domku zaledwie kilkadziesiąt metrów. Obiekt jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę z prysznicem oraz salon z TV (antena sat.). Do dyspozycji gości jest również sauna. Trzy sypialnie mogą swobodnie pomieścić 6 osób. Domek stanowi idealną alternatywę dla wypoczynku rodzinnego jak i lokalizację dla wyprawy wędkarskiej liczącej 2-6 osób.

Dla rodziny
Nowy domek ( IV 2012),przepięknie położony wśród lasów, bezposrednio nad brzegiem jeziora (20m). Tuz obok domku znajduje się pomost z cumującymi łodziami. Obiekt ulokowany zacisznie na półwyspie, w odosobnieniu zapewniając intymnośc pobytu i brak presji wędkarskiej. Najbliższa osada oddalona jest o kilka km a wieksza miejscowość jest usytuaowana w odległości ok. 20 km (Vetlanda). Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada dobrze wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem oraz trzy dwuosobowe sypialnie mogące pomieścić 6 osób.Wędkarsko to niezwykle atrakcyjne jezioro (okoń, sandacz) i bajkowo położony domek o wysokim standardzie. Znakomicie sprawdzi się jako baza wyprawy wędkarskiej liczącej 2-6 osób.

Nowość Duże grupy
Duży, komfortowo wyposażony dom położony nad jedną z zatok Langen. Obiekt usytuowany niezwykle atrakcyjnie wędkarsko - do łodzi schodzimy tuż obok domku, a do wartych odwiedzenia miejscówek, przepięknych zatok jest bardzo blisko. Obiekt jest ogrzewany elektrycznie posiada w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę z prysznicem, salon z TV, kominek oraz trzy sypialnie. Do dyspozycji gości jest również rewelacyjna opalana drewnem sauna. Obiekt może swobodnie pomieścić grupy nawet do 8 osób. Jest więc to idealna propozycja zarówno jako miejsce rodzinnego wypoczynku jak i baza wyprawy wędkarskiej liczącej 4-8 osób. Najbliższą większą miejscowością jest oddalone o zaledwie ok 17 km Varnamo .

Duże grupy
Przytulny, dobrze wyposażony domek położony nad brzegiem przepięknego i bardzo rybnego jeziora Solgen. Najbliżej położone większe miejscowości to leżące w odległości ok. 18 km Eksjö i Vetlanda. Jesienią i późnym latem okoliczne lasy obfitują w dorodne i bardzo liczne grzyby (prawdziwki, kurki, czerwone kozaki). Lokalizacja domku szczególnie atrakcyjna wędkarsko wiosną (okolice ujścia rzeki) i jesienią. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada dobrze wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV i kominkiem oraz trzy niezależne sypialnie oraz wolnostojący aneks mogące w sumie pomieścić aż 10 os. Obiekt polecamy na miejsce rodzinnego wypoczynku lub jako baza wyprawy wędkarskiej liczącej 4-8 osób.

Przepięknie położony, nowy, komfortowo wyposażony, niewielki domek nad samym brzegiem wspaniałego jeziora Bunn. Gospodarstwo właścicieli mieszkających nieopodal znajduje się niedaleko miejscowości Gränna w sąsiedztwie jeziora Vättern, w odległości ok. 40 km od Jönköping. Lokalizacja domku w bezpośredniej bliskości zarówno płytkich blatów i trzcinowisk jak i dużych głębokich (19-20m ) stoków. To wyśmienite miejsce do wypoczynku rodzinnego oraz znakomita baza dla grupy wedkarskiej 2-4 os. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV i kominkiem.

Dla rodziny
Bajecznie położony domek - na skale, wśród lasów i z widokiem na przepiękne, zasobne w rybie okazy jezioro Foxen. Miejsce szczególnie polecane miłośnikom odpoczynku w urokliwych miejscach i wędkarzom mającym odwagę zmierzyć się z prawdziwym wędkarskim wyzwaniem. Najbliższa większa miejscowość to Arjäng oddalona jest o ok. 35 km od obiektu. Bliskość granicy z Norwegią stwarza dodatkowe możliwości wypadowe; odległosć do Oslo to zaledwie ok. 100 km. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV, jedną sypialnie z łóżkiem podwójnym, jedną na piętrze oraz łóżko piętrowe w salonie. Miejsce jest doskonałe dla rodzinnego wypoczynku oraz jako baza wspaniałej wyprawy wędkarskiej mogącej liczyć 2-6 osób.

Komfortowo wyposażony stylowy domek położony kilkadziesiąt metrów od brzegu jeziora Mjörn. Usytuowany jest nad przepiękną zatoką, na dużej działce pośród lasów, zaledwie kilkadziesiąt metrów od brzegu jeziora i miejsca gdzie zacumowane są łodzie. Największą miejscowością leżącą w odległości ok. 3 km od domku jest Alingsas, skąd do drugiego co do wielkości miasta Szwecji - Göteborga jest zaledwie ok. 50 km. Domek jest posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z ogrzewaniem podłogowym i prysznicem, salon z TV i kominkiem, dwie niezależne sypialnie . Niewątpliwą rekomendacją przy wyborze tego domku jest bliskość miejsc niezwykle atrakcyjnych wędkarsko szczególnie. Obiekt polecamy na urlopowy wypoczynek dla rodziny, przyjaciół lub na bazę wyprawy wędkarskiej liczącej 2-6 osób.

Nowość Duże grupy
Duży, stylowy dom położony na zachodnim brzegu w północnej części jeziora. Leży nad jedną z niezliczonych zatok przepięknego krajobrazowo i wędkarsko jeziora Bunn (w odległości ok. 40 km na północny wschód od Jönköping). Obiekt położony zaledwie ok. 75 m od brzegu jeziora. Posiada w pełni wyposażoną kuchnię, 2 łazienki z prysznicem i aż 4 niezależne sypialnie oraz salon z TV sat. Kuchnia wyposażona jest w zmywarkę a w jednym z pomieszczeń znajdziemy zbawienną w deszczowe dni suszarkę elektryczną do ubrań W domku komfortowo może zamieszkać aż 10 osób i dlatego stanowi idealną propozycję na bazę większej wyprawy wędkarskiej liczącej nawet do 10 osób.

Nowość Dla rodziny
Jeden z przepiękniej położonych domów w naszej ofercie ! Wznosi się na skale, tuż nad lustrem przepięknie krajobrazowego i bogatego w potężne szczupaki i okonie jeziora Foxen. Siadając na werandzie domku tuż obok zacumowanej łodzi możemy podziwiać południową panoramę jeziora. Domek posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicami. Dwie sypialnie pomieszczą 4 os a możliwości noclegowe domku zwiększają rozkładana sofa oraz loft, dzięki czemu obiekt może pomieścić nawet 6 osób. Polecany niedużym grupom wędkarzy i na rodzinne wyjazdy !

Dla rodziny
Komfortowy, nowy obiekt (2011), położony w środkowej części jeziora na zachodnim brzegu w odległości 50-60m od wody. Obiekt jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę z prysznicem oraz salon z TV (antena sat.). Trzy sypialnie mogą swobodnie pomieścić 6 osób. Z salonu podziwiać mozna panoramę jeziora, a standard domku podwyższa oddzielna sauna, opalana drewnem położona nad samym brzegiem jeziora. Promocja: w sezonie 2013 jedna łódź wliczona w cene najmu domku !!!

Dla rodziny
Bardzo komfortowo wyposażony domek, położony wśród lasów na niewielkim półwyspie z urokliwym widokiem na jezioro Nömmen (oddalony od jeziora zaledwie o 25 m). Domek zlokalizowany jest w odleglości ok 20 km od miejscowości Eksjö. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV i SAT. W pokoju dziennym do dyspozycji gości jest kominek a na zewnątrz również sauna z bezpośrednim wyjściem do jeziora ! Dwie sypialnie i pokój dzienny oraz taras zapewniają komfort wypoczynku dla grup lub rodzin 4-osobowych.

Nowość
Kameralny domek z przepięknym widokiem, położony tuż nad brzegiem przepięknego jeziorem Örken. Domek usytuowany jest na samym krańcu półwyspu leżącego w północnej części jeziora. Położenie ułatwia dostęp do płytkich jak i głębokich miejscówek. Jest dobrze wyposażony, położony na dużej działce przy jeziorze, ogrzewany elektrycznie i posiada w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę z prysznicem oraz salon z TV. Dwie sypialnie w domku oraz jedna w aneksie swobodnie mieszczą 6 osób.

Nowość Dla rodziny
Komfortowy wyposażony domek położony tuż nad samą wodą (10m), na zachodnim brzegu niewielkiego jeziora Linnesjön. Jezioro leży w środkowej części Smalandii w odległości ok.30 km od miejscowości Värnamo. Domek idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi lub jako baza dla grupy wędkarzy do 2-6 osób, a zasobne głównie w szczupaki i okonie jezioro gwarantuje dobre wyniki wędkarskie. Długi pomost znajduje się zaledwie kilkanaście metrów od domku, gdzie odpoczywając możemy podziwiać panoramę jeziora. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię, 2 łazienki z prysznicem oraz salon z TV. Dwie sypialnie w domku wraz z wolnostojącym aneksem swobodnie mieszczą nawet 8 osób. Do dyspozycji gości jest również sauna.

Nowość
Domek położony na wzgórzu z przepięknym widokiem na jezioro Bellen . Przestronny, wyposażony w sposób absolutnie niezbędny dla grupy wędkarzy do 6 os. Leży na terenie gospodarstwa przemiłego właściciela nad mniejszą i płytszą częścią jeziora - Lilla Bellen. Zasobne głównie w sielawowe szczupaki i piękne okonie jezioro oraz sąsiedztwo lasów dają okazję do wspaniałego wypoczynku i udanej wędkarsko wyprawy. Najbliższa większa miejscowość to Eksjö, oddalone jest o ok. 30 km od obiektu. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV oraz trzy niezależne 2 osobowe sypialnie. Do dyspozycji naszych gości są dwie łodzie typu Linder 440 oraz w przypadku grup 6 os. dodatkowo łódź laminatowa.

Promocja Niska Cena
Przepięknie położony, tani domek z widokiem na jezioro Östersjön. Usytuowany jest na wzniesieniu, zaledwie kilkadziesiąt metrów od brzegu jeziora i miejsca gdzie zacumowane są łodzie. Największą miejscowością w regionie jest Uddevalla oddalona o ok. 30 km. Z miejsca lokalizacji domku do urokliwych szwedzkich fjordów jest zaledwie ok 50 km. Domek jest ogrzewany elektrycznie, posiada dobrze wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV, jedną sypialnię. Niewątpliwą rekomendacją przy wyborze tego domku jest bliskość miejsc niezwykle atrakcyjnych wędkarsko wiosną i jesienią. Obiekt polecamy na urlopowy wypoczynek dla rodziny, przyjaciół lub na bazę wyprawy wędkarskiej liczącej 2-4 osób.

Dla rodziny Niska Cena
Elegancki i komfortowo wyposażony domek położony bezpośrednio nad jeziorem Västra Lägern (możliwość wędkowania z tarasu) w odległości ok. 35 km na północ od miejscowości Eksjö. Położone idealnie i efektywnie wędkarsko (na północnym krańcu jeziora), szczególnie wiosną i jesienią. Późnym latem i w miesiącach jesiennych dodatkową atrakcją stanowią bogate w grzyby okoliczne lasy. Jest ogrzewany elektrycznie, posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem, salon z TV oraz trzy sypialnie mieszczące do 6 osób. Obiekt świetnie sprawdzi się jako miejsce rodzinnego wypoczynku oraz jako baza wyprawy wędkarskiej mogącej liczyć 2-5 osób.
Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft