Aktualności

Witajcie,

pierwszy rekonesans wędkarski w Szwecji za nami i wszystko wskazuje na to, że za tydzień zgodnie z planem uda się rozpocząć kolejny sezon na szwedzkich wodach. Dotychczasowa wiosna była dość chłodna, więc woda tydzień temu miała jeszcze 5-6 st. C, ale bieżący tydzień jak i prognozy na najbliższy - są optymistyczne: woda będzie powoli się ogrzewała, co powinno już w najbliższym czasie zaktywizować drapieżniki!

Aktualna sytuacja epidemiczna  jest nadal bardzo poważna. Dużo poważniejsza niż rok temu o tej porze, kiedy przy paruset zakażeniach zablokowane zostało wszystko i wszyscy, w wyniku czego maj spędziliśmy w domach. Dzisiaj możemy podróżować do Szwecji, a jedyną niedogodnością jest wymagany przy wjeździe ważny, negatywny test na Covid 19 (wystarczy najprostszy antygenowy, nie starszy niż 48h) wraz z zaświadczeniem w j. angielskim. 

W ostatnim czasie otrzymaliśmy od Was bardzo wiele pytań dotyczących bieżącej sytuacji. Podczas ubiegłotygodniowego pobytu na jednym z naszych łowisk, przygotowaliśmy krótki film, w którym szczegółowo wyjaśniamy i opisujemy jak to wygląda w kontekście podróży z i do Szwecji:

https://www.facebook.com/Zew-Przygody-Fishing-Nature-160342743997577

https://youtube.com/watch?v=IG_9ETEP_qA&feature=share&fbclid=IwAR0mp_qjM6X--XjNKoS3ChsGaI-VMPow2yRdH_QJGQjXRQ2_v2shxOKy44s

Wraz z naszymi partnerami, operatorami promowymi przygotowaliśmy specjalną ofertę ułatwiająca sprawne i szybkie zrobienie wymaganego testu antygenowego. Promocyjna cena takiego testu wraz z obligatoryjnym zaświadczeniem w języku angielskim to koszt 100-135 PLN. Test można zrobić w miejscu zamieszkania przed wyjazdem lub na terminalu przed wjazdem na prom.

Wszystkich naszych klientów zainteresowanych skorzystaniem z oferty zapraszamy do kontaktu. Dla wszystkich, którzy tej wiosny jadą z nami do Szwecji i mają zamówione bilety promowe mamy przygotowaną specjalną procedurę umożliwiająca bezproblemowe zamówienie, zrobienie testu oraz otrzymanie zaświadczenia.


 Szanowni Państwo, składamy Państwu życzenia świąteczne: zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, niech nadchodzący Nowy Rok zaaowocuje liczymi sukcesami. Życzymy zdrowego, udanego i szczęśliwego sezonu, bogatego w niezapomniane wędkarskie przygody.

W środę do południa jeszcze nic nie było potwierdzone... zanosiło się, że czerwcowy długi weekend podzieli los majowego i o pierwszych rybach w Szwecji będzie można zapomnieć do jesieni 😟.
I kiedy do rozpoczynającego się długiego weekendu zostały zaledwie godziny ....jest, jest, jest ...potwierdzona informacja, że od soboty wyjazd w parę osób na ryby zagranicę będzie wreszcie mniej niebezpieczny niż impreza weselna na 150 osób 😝😁.

Ten rok jest dla nas absolutnie wyjątkowy - świętujemy nasze 10-lecie, więc i wyjątkowe w tym roku muszą być być nasze wyprawy grupowe. Na chwilę zawieszamy sprawdzoną i niezwykle popularną w ostatnich dwóch sezonach formułę "Warsztatów pod okiem Mistrza" i proponujemy coś zupełnie nowego ! Zapraszamy Naszych klientów do wspólnego odkrywania nowych łowisk, dajemy też możliwość błyskawicznego dotarcia do Skandynawii  proponując wyprawę grupową z opcją samolotową :) 

W szczegółach wygląda to tak:

=> 09/05-16/05  - Wyprawa na szczupaki: zapraszamy na wyjazd eksploracyjny na nowe łowisko na południe Szwecji;

=> 21/06-28/06  - Organizujemy powitanie lata na północy: zapraszamy do Krainy Pstrąga i Lipienia  - wyprawa samolotowa;

=> 06/09-13/09  - U progu jesieni zapolujemy na sandacze i okonie: zapraszamy na nowe łowisko w Szwecji środkowej.

Szczegółowe informacje :Jest środek lutego, ale prawie cała Polska śnieg ogląda na filmach lub obrazkach, a najniższa temperatura jest w lodówce... Można więc powiedzieć że w tym roku ...winter is not coming !
Wyczekiwany początek kolejnego sezonu już za niewiele ponad dwa miesiące ....


Taka zanętka ! A wszystko z okazji pożegnania upalnego lata, wakacyjnego okresu i z myślą o klientach, którzy czekają na schłodzenie temperatur i cen :-). W odpowiedzi - przygotowaliśmy diabelsko gorącą promocję:
Wszystkie domki w okresie 14.09-12.10.2019 roku są dostępne od dziś dla grup od 2 do 8 osób w promocyjnej cenie 666 PLN/grupę/tydzień.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów !

 Wiosna zawitała już również do Szwecji i z każdym, coraz dłuższym dniem w jeziorach po drugiej stronie Bałtyku widać więcej aktywności!. Wszystko wskazuje na to, że na wczesnych jeziorach szanse na dobre wyniki wędkarskie pojawią się w tym roku wyjątkowo wcześnie.

Tym bardziej zachęcamy to skorzystania z super promocji na ostatnie wolne terminy w maju !  


2018-12-24  ŚWIĄTECZNIE ... :)
 Życzenia Świąteczne !

2018-09-01  ROZDAJEMY RABATY !!!
Pozostało parę wolnych terminów na wrzesień i październik, więc oferujemy je w wybitnie atrakcyjnej cenie: 990,00 zł /tydzień/na grupę oraz..... dzięki niebywałej współpracy z operatorami promowymi możemy również zaoferować połączenia promowe z rabatem nawet do 50% ! Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby zainteresowane wyprawą wędkarską i wyjazdem w aktualnym, jesiennym sezonie :-).
Szczegóły dotyczące terminów i miejsc dostępne są w konfiguratorze ofert:


Szanowni Klienci!
Fala upałów zachęca do „nic nierobienia”, jednak pełną satysfakcję można osiągnąć z aktywności wynikającej z pasji ! Zachęcamy do skorzystania z wyśmienitej okazji, aby wybrać się z nami na Północ nad wspaniałe i niezawodne jak do tej pory jezioro Ocke lub do dzikiej i pięknej Finlandii. Tam mamy już koniec lata, a temperatury spadły do poziomu 15-18 st.,  zatem - jesienne łowy czas zacząć !

Aktualnie mamy dodatkowe dwa miejsca na otwarcie sezonu jesiennego nad Ocke  - wyjazd 25/08 oraz jedno miejsce na warsztaty spinningowe z Radkiem Witólskim w Finlandii - wyjazd 29/08.

Szczegółowe specyfikacje dostępne w konfiguratorze: 

http://www.zewprzygody.pl/configurator/ConfiguratorGroup.aspx

 2018-05-25  DOSTOSOWANIE DO RODO
Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy, że są Państwo naszymi klientami i partnerami. Szanujemy naszych klientów i ich prawo do prywatności, dlatego chcemy, żeby wszyscy klienci i współpracownicy mieli pewność, że chronimy ich dane osobowe.

"Dane osobowe” to takie dane, które mogą zostać użyte do Państwa identyfikacji. W Zew Przygody gromadzimy dane, które nam Państwo dostarczają na cele podpisywanych umów i zawieranych ubezpieczeń, komunikując się z nami poprzez email i inne kanały.
Jesteśmy zaszczyceni, że możemy pozostawać z Państwem w stałym kontakcie, ale jeżeli nie chcą już Państwo otrzymywać od nas informacji, mogą Państwo cofnąć zgodę w każdym czasie. W tym celu prosimy o anulowanie subskrypcji newslettera poprzez przesłanie pisemnej dyspozycji na adres biuro@zewprzygody.pl.

Dlaczego o tym informujemy:

25 maja 2018  weszło w życie RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dlatego też przesyłamy garść ważnych informacji:

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w firmie Zew Przygody:


 Tegoroczne tragi wędkarskie Rybomania, organizowane jak co roku o tej porze w Poznaniu trwają w najlepsze - wszystkich, którzy mają tylko czas i ochotę zapraszamy na nasze stoisko w pawilonie 5a (nr 26). Każdy odwiedzający będzie miał możliwość nie tylko zapoznania się z bieżącą ofertą, ale również bezpośredniego poznania i wymiany wędkarskich doświadczeń z goszczącymi u nas partnerami z Finlandii.  

Specjalnie na targi przygotowaliśmy kolejną odsłonę Warsztatów z Mistrzem !
Tym razem zapraszamy w dwa miejsca  - w połowie czerwca na tygodniowy wyjazd na północ Szwecji nad wspaniałe jezioro Ocke oraz na przełomie czerwca i lipca nad Lentiirę do dzikiej i pięknej wschodniej Finlandii. Zarówno do Szwecji jak i do Finlandii zaprasza Radek Witólski, który poprowadzi oba warsztaty. 

Oferta jest już również dostępna w naszym konfiguratorze online:

http://www.zewprzygody.pl/configurator/ConfiguratorGroup.aspx


 Szanowni Państwo,

w ubiegłym roku pierwszy raz w naszej historii organizowaliśmy wyprawę muchową. Za cel obraliśmy dzikie i wspaniałe łowiska na rzekach północno-wschodniej Finlandii. Wyprawa miała charakter warsztatów prowadzonych przez Mistrza Świata w wędkarstwie muchowym - Piotra Marchewkę. Wyprawa wypaliła pod każdym względem, a zadowolenie klientów skłoniły nas do tego aby projekt Warsztatów z Mistrzem kontynuwać również w tym roku.

Z przyjemnością możemy zaoferować dwie kolejne propozycje dla miłośników wędkarstwa muchowego:


 W tych wyjątkowych dniach życzymy Państwu  samych radości, a w szczególności ..... 

Wszystkim naszym Klientom pragniemy serdecznie podziękować - to już 7 lat od kiedy Zew Przygody organizuje dla Was wyprawy do Skandynawii ! Z tej okazji przygotowaliśmy prawdziwą urodzinową gratkę - wszystkie wolne aktualnie domki w terminach jesiennych dostępne są od dziś w promocyjnej cenie 777 PLN/tydzień. 

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów, a rezerwacje oczywiście można dokonywać online korzystając z naszego konfiguratora:

http://www.zewprzygody.pl/configurator/

Zapraszamy i pozdrawiamy,

Zespół Zew Przygody


 Pierwsze dni sezonu 2017r. powitały naszych gości bardzo rześkim powietrzem, nocnymi przymrozkami do -4 °C oraz temperaturą wody na poziomie 6-7 st. Cały tydzień był jednak na całej Szwecji południowej bardzo słoneczny, a temperatura dochodziła do 15-16 °C , dzięki czemu na koniec tygodnia temp. wody podniosła sie do 9-10 °C, co sprawiło że szczupaki znacznie się zaktywizowały. 

Piękna pogoda i udane otwarcie sezonu na Noen i Stora Bellen, które obdarzyły pięknymi metrowymi okazami szczupaka. Dorodne przedtarłowe okonie odnotowalismy na Langen i Bunn - już za tydzień startują kolejne łowiska.

Wszystkim klientom życzmy udanych połowów i zapraszamy do Szwecji J


2017-04-13  WielkaMoc Promocji !
 Drodzy Klienci,

Sezon 2017 rozpoczynamy na szwedzkich łowiskach już za dwa tygodnie. Dla wszystkich tych, którzy bardzo chcieliby zrealizować swoje wędkarskie marzenia jeszcze tej wiosny mamy wspaniałą wiadomość  - nadeszła WielkaMoc Promocji !

Ostatnie wolne domki z oferty "wiosna 2017" dostępne w okresie 03/06-02/07 można już teraz rezerwować online na naszej stronie http://www.zewprzygody.pl/configurator w okazyjnie niskiej cenie 

Tegoroczna edycja targów Rybomania w Poznaniu za nami. Było jak zwykle tłoczno, ale przede wszystkim bardzo intensywnie i ciekawie. Dla nas była to kolejna okazja do spotkania się naszymi klientami, partnerami oraz sposobność do zaprezentowania  nowości na zbliżający się sezon.

Podczas targów zaprezentowane zostały debiutujące w naszej ofercie wyprawy do Finlandii. Zaczynamy od dwóch wypraw grupowych do pn.-wsch. Finlandii. Naszym celem będzie graniczący z Rosją region Kuhmo, leżący ok 600 km powyżej Helsinek.

Pierwsza wyprawa to zaplanowane w terminie 13.06-21.06.2017r. warsztaty muchowe – poprowadzi je sam Mistrz Świata z 2015 r. – Piotr Marchewka !

Wyprawa ma niezwykle bogaty i atrakcyjny program, a jedocześnie dzięki wsparciu naszych partnerów – Wild Taiga i Viking Line możemy zaoferować

 Do rozpoczęcia nowego sezonu z każdym dniem coraz bliżej. W nadchodzących tygodniach w naszej ofercie zadebiutują bardzo atrakcyjne nowości, nad którymi intensywnie pracowaliśmy w ostatnich dwóch sezonach.
Zaczynamy od naszej "perły północy" - leżącego w krainie pstrąga i lipienia, kameralnego i urzekająco pięknego Ocke. To raj nie tylko dla wędkarzy muchowych, choć łowione podczas naszych wypraw testowych półmetrowe lipienie i dzikie, ponad 70-centymetrowe pstrągi zrobiły na nas w ubiegłym roku największe wrażenie. Ocke to również eldorado szczupakowo-okoniowe - na niezwykle silne i waleczne esox'y najlepiej wybrać się w czerwcu. Zdjęcie z "metrówką" na tle ośnieżonych gór to niezwykłe doznanie wędkarskie J

2016-12-24  ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam i Waszym Bliskim pomyślności, ciepła i niepowtarzalnej rodzinnej atmosfery. Nadchodzące Święta to nie tylko okres radości, ale również refleksji nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Życzymy Wam dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro, oraz wszystkiego dobrego w zbliżającym się Nowym Roku. Niech będzie dla Was czasem nowych możliwości, w którym zrealizujecie swoje plany i zamierzenia.

Pozdrawiamy,
Zew Przygody

 Wrzesień i październik to idealny czas na poprawienie swoich rekordów życiowych, to czas kiedy przepiękna skandynawska przyroda w jesiennej szacie prezentuje się naprawdę wspaniale.

Śpieszymy z pomocą wszystkim osobom, które chcą doświadczyć Szwecji jesienią i zasmakować wędkarskiej przygody. W związku z tym umożliwiamy wybór i dodatkowo zachęcamy:  rezerwując jeden z ostatnich wolnych terminów na wyprawę we wrześniu lub październiku możecie zamówić 


 Od dziś, czyli od 10 kwietnia rusza nowa promocja Zew Przygody na wiosenne wyprawy 2016r. pt. "Program 500+, czyli odbierz 500 zł na każdego kolegę i ruszaj na ryby do Szwecji !"

Promocją objęte są wszystkie dostępne domki w terminach od 14.05-18.06.2016 !

Zasady są proste: 


 W tym niezwykłym czasie pragniemy życzyć Państwu, aby Święta Wielkanocne obudziły uśpione marzenia, a czas spędzony w gronie najbliższych obfitował w wiarę, miłość i nadzieję. Niech  te Święta przyniosą Państwu wiele szczęścia i radości, które spowodują, że zawsze z ufnością będziecie spoglądali w przyszłość.

2016-02-28  WĘDKARSKIE OSKARY ;-)
 Pierwsze tygodnie każdego roku  to czas licznych podsumowań, plebiscytów i konkursów. Również my na koniec ubiegłego roku rozstrzygnęliśmy tradycyjnie nasz doroczny konkurs na największe ryby sezonu.

Tym razem największe szczupaki przekraczające magiczne 120 cm złowione zostały jesienią nad Stora Bellen, które było wędkarskim odkryciem 2015  roku. Ilość metrowych okazów w całym sezonie była tu zdecydowanie największa, a Bellen zdetronizowało pod tym względem Foxen, gdzie we wcześniejszych sezonach łowiono najwięcej esoxów.

W latach poprzednich największe sandacze odnotowywaliśmy nad Nömmen lub Solgen. Tym razem największe "mętnookie smoki" złowione zostały 

 Drodzy Klienci! 

Ponownie zbliża się ten magiczny czas w roku, gdy zbieramy się wspólnie przy wigilijnym stole. Z tej okazji wszystkim naszym wyjątkowym Klientom pragniemy życzyć zdrowych, spokojnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku, obfitującego w owocną współpracę !

Dziękujemy, że jesteś z nami,

Zespół Zew Przygody2015-11-28  Wyprawy grupowe 2016
 Z przyjemnością informujemy, że otworzyliśmy kalendarz wypraw grupowych na rok 2016.

Sezon rozpoczniemy wyprawą na szczupaki na leżące na pograniczu Szwecji i Norwegii jezioro Foxen -  sprawdzone wielokrotnie wczesną wiosną. W kolejnym tygodniu maja spotkamy się na najlepszym tegorocznym łowisku szczupakowym - Stora Bellen. W czerwcu zaprosimy naszych klientów na sandacze i okonie nad leżące w Szwecji środkowej Tisnaren, a pierwszą część sezonu zakończymy na przełomie czerwca i lipca na północy Szwecji w krainie pstrąga i lipienia.

Jesienną cześć sezonu rozpoczniemy na dwóch frontach - w pierwszym tygodniu września naszych stałych klientów (podobnie jak w tym roku) zaprosimy na wyprawę eksploracyjną na północ, a zwolenników bliżej położonych akwenów na jesienne szczupaki na południe Szwecji nad jezioro Stora Bellen. Sezon zakończymy wyprawą na sandaczowe odkrycie minionego sezonu – Ylen.

Szczegółowe specyfikacje wszystkich wypraw grupowych 2016 dostępne są w konfiguratorze http://www.zewprzygody.pl/configurator/ConfiguratorGroup.aspx  , a poniżej podsumowanie, czyli pełna lista wypraw grupowych na nadchodzący sezon:

  1. 29.04-08.05 - Wyprawa na szczupaki - Foxen
  2. 06.05-15.05 - Wprawa na szczupaki i okonie - Stora Bellen
  3. 10.06-19.06 - Wyprawa na sandacze i okonie - Tisnaren
  4. 24.06-03.07 - Wyprawa do krainy pstrąga i lipienia - Ocke
  5. 02.09-10.09 - Wyprawa eksploracyjna na północ 
  6. 02.09-10.09 - Wyprawa na szczupaki i okonie - Stora Bellen
  7. 30.09-09.10 - Wyprawa na sandacze - Ylen

 Zapraszamy na wyprawy grupowe w sezonie 2016 !


 Pierwszy raz o walorach jeziora Bellen usłyszeliśmy kilka lat temu od lokalnego przewodnika testując inne z jezior środkowej Smalandii.
We wrześniu ubiegłego roku postanowiliśmy sprawdzić liczebność tamtejszych "krokodyli". Jesień 2014r. była wyjątkowo ciepła, co nie wróżyło niestety najlepszych szczupakowych wyników. Po tygodniu spędzonym nad tym malowniczym akwenem byliśmy jednak bardzo pozytywnie zaskoczeni efektami  - szczupaków było naprawdę sporo, a co najważniejsze imponowały walecznością i rozmiarami. Od razu ustaliśmy termin na ponowne testy w 2015 r., aby po wiosennej (i w przypadku pozytywnej) weryfikacji tej wody można było wstawić Bellen do naszej oferty. 

Do rozpoczęcia sezonu na skandynawskich łowiskach pozostało zaledwie kilka tygodni, dlatego dla wszystkich, którzy dopiero teraz mają możliwość podjęcia decyzji o wiosennej wyprawie mamy bardzo dobrą wiadomość: 

 Życzymy Państwu pełnych radości Świąt Wielkanocnych,
wzajemnej życzliwości, pełnego pozytywnych uczuć wypoczynku w rodzinnym gronie, siły ducha, optymizmu, energii oraz nadziei na lepszą przyszłość :-),


2014-12-23  ŚWIĄTECZNIE ... :)
 Drodzy Klienci! 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy ciepła i rodzinnej atmosfery, obecności i wsparcia najbliższych we wszystkich ważnych chwilach oraz nieustającej radości życia i siły ducha towarzyszących realizacji planów i marzeń w Nowym Roku.

Serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę. Będzie nam niezmiernie miło gościć Was również w 2015 r. dokładając starań, aby Wasz wyjazd do pięknej Szwecji był miłym doświadczeniem, które często zechcecie powtarzać :).

 

Pozdrawiamy,

Zespół Zew Przygody


2014-12-15  WYPRAWY GRUPOWE 2015 !
 Miło nam poinformować, że w konfiguratorze zostały udostępnione do rezerwacji jesienne wyprawy grupowe 2015​rPełna lista przyszłorocznych wypraw obejmuje aż cztery wyprawy wiosenne oraz dwie jesienne. Zaczynamy już 1 maja wyprawą na szczupaki nad odkryte w tym roku nowe jezioro Stora Bellen, a kończymy tradycyjnie na przełomie września i października na obfitującym w rekordowe okazy Foxen. Zapraszamy również do uczestnictwa w wyprawie eksploracyjnej organizowanej na nowe łowisko w Szwecji północnej - oferta dostępna wyłącznie dla klientów Zew Przygody.

Pełna lista wypraw grupowych 2015:


 Szanowni Klienci,

Jesienna odsłona tegorocznego sezonu zbliża się wielkimi krokami. Startujemy już w piątek 29.08 !

Dla wszystkich, którzy dopiero teraz mogą zdecydować się na zarezerwowanie wyprawy mamy przygotowaną atrakcyjną, trwającą 10 dni promocję:

 


 Szwedzkie szczupaki już nie mogą się doczekać, aby przyjrzeć się z bliska Waszym nowym przynętom, a długi majowy weekend jest najlepszą do tego okazją. Okazją jest również wyjątkowa zachęta, którą proponujemy jedynie na okoliczność majówki.  

2014-04-12  STARTUJE SEZON 2014 !
 Tegoroczne ​otwarcie sezonu rusza 26 kwietnia, czyli już za dwa tygodnie​! Dla wszystkich naszych obecnych i nowych ​Klientów przygotowaliśmy dużo nowości i wiele atrakcyjnych propozycji:

Nowe łowiska:

W tym roku poszerzamy naszą ofertę o dwie kameralne wody okoniowo-sandaczowe. Na miłośników łowienia pięknych okoni, w samym sercu Smålandii - nad jeziorem Lången, czeka komfortowy 4*​, 10 osobowy​ dom z tarasem schodzącym do wody i sauną, natomiast na zwolenników łowienia sandaczy, ceniących sobie ciszę i spokój, przygotowaliśmy odrestaurowany​, stylowy i​ duży dom pochodzący z początku XIX wieku​,​ zagubiony pośród lasów nad brzegiem urokliwego jeziora Kalvsjön. Szczegółowy opis łowisk wraz ze zdjęciami dostępny ​oczywiście ​na stronie w zakładce ‘ łowiska’.

Nowe domki:

​​Na łowiskach, które udanie zadebiutowały w poprzednim sezonie zwiększamy ..


 Drodzy Klienci! 
Chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za cały, kolejny wspólny Rok... 
Przyjmijcie świąteczno - noworoczne życzenia: radosnych spotkań w atmosferze rodzinnego ciepła i samych sukcesów w 2014r.!
Wspominając nasze spotkania podczas wiosennej oraz jesiennej odsłony sezonu 2013 już cieszymy się na kolejne wyjazdy! Będzie nam niezmiernie miło gościć Was również w 2014 r. dokładając starań, aby Wasz wyjazd do pięknej Szwecji był miłym doświadczeniem, które często zechcecie powtarzać :)
.

Z okazji mijającego roku mamy dla Was niespodziankę do wyboru:


2013-09-25  OTWIERAMY SEZON 2014 !
Z przyjemnością informujemy, że kalendarz na sezon 2014 jest już otwarty i wszystkie obiekty nad naszymi łowiskami są dostępne w konfiguratorze online 24 h pod adresem www.zewprzygody.pl/configurator .
Zapraszamy do rezerwacji najlepszych wiosennych miejscówek. Jesteśmy przekonani, że rewelacyjne tej wiosny pod względem szczupaka i okonia jeziora

 Szanowni klienci, informujemy, że na wszystkich, którzy do 20 sierpnia zdecydują się zarezerwować wyprawę wędkarską do Szwecji, czekają wyjątkowo atrakcyjne ceny dotyczące wybranych obiektów:

Domki 3* w cenie 490 PLN

Domki 4* w cenie 990 PLN

Domki 5* w cenie 1 490 PLN

Oferta obejmuje 7-dniowy pobyt dowolnej wielkości grupy wraz z ubezpieczeniem. Sprawdź nawww.zewprzygody.pl/configurator i wybierz jeden z ostatnich wolnych terminów.


 Tegoroczna wiosna rozpoczęła się od nerwowego oczekiwania na zejście lodu, który w tym roku był wyjątkowo oporny i na niektórych łowiskach uwolnił wodę o miesiąc później niż zwyczajowo, czyli dopiero w drugiej połowie kwietnia (!). Nad Foxen podczas naszej pierwszej wyprawy tego sezonu resztki lodu można było obserwować w zacienionych zatokach jeszcze 5 maja.

Już tradycyjnie sezon wiosenny rozpoczęliśmy weekendem majowym na sprawdzonych w tym okresie wodach Szwecji południowej oraz na naszych nowych łowiskach - Bunn, Noen i Linnesjön. Wyjątkowo późne przyjście wiosny napawało niepokojem, ale przyroda szybko nadrobiła zaległości po dwóch pierwszych, bardzo ciepłych dekadach maja. W tym czasie wyśmienite wyniki osiągały grupy nad Bolmen i Bunn, natomiast doniesienia znad Noen przechodziły najśmielsze oczekiwania. Każdego tygodnia z Noen docierały informacje o kolejnych rekordowych okazach, ale przede wszystkim cieszyły ilości złowionych szczupaków przekraczające 200 szt/łódź !


  Wyczekiwana wiosna nareszcie zawitała do Polski, jednak jej nadejście uraduje przede wszystkim tych, którzy już zdecydowali się na wiosenny udział w wyprawie do Szwecji - informujemy, że łowiska południowej Szwecji są wolne od lodu, a nasze domki przygotowane do przyjęcia pierwszych Gości :-).

Z myślą o zachęcie, dla niezdecydowanych przygotowaliśmy ofertę specjalną. Rezerwując w terminie do 30.04.2013 jeden z ostatnich wolnych terminów w domkach 3* i 4* nad jeziorami Szwecji południowej gwarantujemy bilety promowe gratis dla wybranego kierunku i przewoźnika*.


  W oczekiwaniu na pierwsze cieplejsze dni oferujemy Państwu niezwykle bogaty bukiet promocji na wiosenne wyprawy do Szwecji. Decydując się na jeden z dostępnych wiosennych terminów nad jeziorami Foxen, Bolmen lub Solgen można skorzystać i wybrać najlepszą dla siebie, wyjątkowo korzystną promocję.

Sprawdź dostępne terminy na www.zeprzygody.pl/konfigurator i wybierz swoją wyprawę, a otrzymasz do wyboru:


  Do rozpoczęcia nowego sezonu spiningowego zostały niespełna dwa miesiące. W tym roku sezon rozpoczniemy jednak wcześniej, ponieważ już w kwietniu otwieramy naszą rewelacyjną bazę w Polsce - nad Jeziorem Żarnowieckim. Nowe, kameralne (4 os) domki o wysokim standardzie, położone tuż nad wodą (20-50m) czekają na wędkarzy, a wygodny, długi pomost (40m) będzie oddany do użytku w przyszłym miesiącu.

W ostatnim kwartale 2012r. naszą ofertę wzbogaciły akweny: sandaczowe Bunn i szczupakowe Linnesjön, natomiast dzisiaj „spinningowy komplet” uzupełniamy o jezioro Noen, polecane głównie miłośnikom łowienia okoni. Noen, to podobnie jak wymienione wyżej dwa akweny, nieduże jezioro w północnej części Smålandii.

  Wszystkim Klientom i Partnerom Biznesowym życzymy wspaniałych i radosnych Świat Bożego Narodzenia, a nadchodzący Nowy Rok zaowocuje licznymi sukcesami!

Życzymy udanego i szczęśliwego sezonu bogatego w niezapomniane wędkarskie przygody!

Zespół Zew Przygody


  Z przyjemnością informujemy, że w listopadzie naszą ofertę na sezon 2013 uzupełniły dwa rewelacyjne łowiska. Pierwsze to jezioro Bunn, polecane głównie zwolennikom sandaczy i okoni. Łowisko jest na tyle atrakcyjne, że aktualnie prawie wszystkie wiosenne terminy zostały już zarezerwowane przez naszych klientów, wiec pozostaje zaprezentować drugą wspaniałą i polecaną wodę południowej Szwecji, słynącą przede wszystkim z grubego szczupaka. Jezioro Linnesjön, bo o nim mowa, mieliśmy okazję testować wiosną tego roku.....

 

 W minionym sezonie nasz zespół testowy miał okazję odwiedzić wiele nowych, atrakcyjnych łowisk Szwecji południowej i środkowej. Tylko te, na których wyniki wędkarskie okazały się być najlepsze oraz nad którymi dostępna baza spełniała wyśrubowane kryteria uzupełnią naszą ofertę na sezon 2013.

Z przyjemnością informujemy, że już teraz w naszym systemie rezerwacyjnym (dostępnym on-line 24 h, www.zewprzygody.l/konfigurator) mogą Państwo znaleźć gotową ofertę, tak wiec istnieje możliwość rezerwowania wybranych terminów wiosennych lub jesiennych nad jeziorem Bunn. To pierwsza z naszych nowości na kolejny sezon.


Informujemy, że oferta na kolejny sezon wędkarski jest przygotowana i dostępna w naszym systemie rezerwacyjnym http://www.zewprzygody.pl/configurator/ . Wsłuchując się w Państwa opinie rozszerzyliśmy ofertę domów i terminów nad łowiskami cieszącymi się największym zainteresowaniem i nad którymi w mijającym sezonie efekty wędkarskie były najbardziej owocne.

Już wkrótce poinformujemy o kolejnych nowościach przygotowanych na sezon 2013.

 

Zapraszamy do rezerwacji – najbardziej popularne terminy nad Saljen, Solgen lub Foxen są jeszcze wolne !


 Dla wszystkich, którzy w terminie do 17.08.2012 zdecydują się wybrać wyprawę wędkarską do Szwecji i zarezerwują jeden z ostatnich wolnych terminów w 4**** domkach nad jeziorem Bolmen lub Foxen gwarantujemy bilety promowe gratis dla wybranego kierunku i przewoźnika*. Sprawdź dostępne ...

   Wyłącznie naszym Klientom oferujemy wybór z ostatnich wolnych terminów sezonu wiosennego w komfortowych domkach położonych tuż nad pięknymi i sprawdzonymi łowiskami w Szwecji w mega wyprzedaży z rabatem  - 40% !!!

Poniżej specyfikujemy propozycje dostępnych obiektów wraz z cenami obejmującymi 7-dniowy pobyt  wraz z ubezpieczeniem dla całej grupy, pełny pakiet wędkarski oraz opiekę rezydenta:


  Jezioro Saljen odkryliśmy dwa lata temu. Urokliwie zagubione pośród gęstych lasów Smålandii, od razu zdobyło uznanie grupy wędkarzy testujących z nami to łowisko. Do dzisiaj pozostają pod wrażeniem oraz wspominają wyciągnięte z wody piękne okazy sandaczy, szupaków, okoni i leszczy, które były ich udziałem.

Wędkarskie eldorado obrodziło i potwierdziło swą szczodrość również w zeszłym roku. Nie było dnia bez owocnych połowów, niezależnie od pogody i pory dnia łowisko cieszyło swym bogactwem wędkarzy, którzy wybrali to jezioro na cel swojej wyprawy. Niezmącona i nieodkryta głębia jeziora wynagradzała niezależnie od stosowanej metody czy przynęty. Cieszymy się, że jezioro Saljen możemy Państwu oferować w kolejnym sezonie, licząc na równie owocne wyprawy i nowe notowania wędkarskich sukcesów.  Jeszcze tylko do 15 marca istnieje możliwość skorzystania z promocji na jesienne wyprawy do Szwecji. Rezerwując domek nad dowolnie wybranym łowiskiem z naszej oferty otrzymasz aż 25% rabat na 7-dniowy pobyt wraz z ubezpieczeniem dla całej grupy. Promocja dotyczy wyłącznie zamówień dokonanych w terminie do 15.03.2012r. Oto przykładowe ceny promocyjne wybranych domków:

2011-12-24  ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
  Wszystkim Klientom i Partnerom biznesowym życzymy wspaniałych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a nadchodzący Nowy Rok zaaowocuje liczymi sukcesami. Zyczymy udanego i szczęśliwego sezonu, bogatego w niezapomniane wędkarskie przygody.Zespół Zew Przygody.

  Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą, którą przygotowaliśmy z myślą o naszych dotychczasowych jak i potencjalnych Klientach. Nowe propozycje zwiększają możliwości wędkarskiej eksploracji Skandynawii o dodatkowe, przetestowane przez nas łowiska Szwecji południowej takie jak: Rusken, Asunden czy Nommen. Nad wędkarsko najlepszymi w tegorocznym sezonie Saljen, Solgen i Foxen zapraszamy również do nowych domków. Standardowo polecamy przegląd oferty poprzez konfigurator, jak również zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

 Początek października powitaliśmy na łowiskach Szwecji piękną, słoneczną pogodą. Natomiast tegoroczny wrzesień zapisał się, jako jeden z bardziej wywrotowych ze swoją zwariowaną, nieprzewidywalną pogodą.

 ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJATKOWEJ OFERTY WYJAZDÓW WĘDKARSKICH ORGANIZOWANYCH PRZEZ ZEW PRZYGODY W SIERPNIU 2011.


Ostatnie wolne sierpniowe terminy traktujemy aż 25% upustem cenowym na najem komfortowo wyposażonych domków położonych bezpośrednio nad jeziorami Szwecji południowej.

Opisy dostępnych domków umieszczone sa na stronie: http://www.zewprzygody.pl/. W domkach istnieje możliwość zakwaterowania od 2 do 8 osób – w zależności od rodzaju i dostępności domku. Poniżej przedstawiamy szczegóły oferty:


   W maju i w czerwcu wspólnie z naszymi klientami mieliśmy możliwość przeżywania wielu wędkarskich przygód na wybranych łowiskach Szwecji południowej i środkowej. Waleczne szczupaki, piękne okonie i wspaniałe sandacze dostarczyły wielu Klientom niezapomnianych wrażeń. Trudno opisać wszystkie wędkarskie dokonania na naszych wyprawach tej wiosny, poniżej jedynie kilka zebranych najważniejszych wniosków:

W długi majowy weekend wspólnie z pierwszymi grupami wędkarzy zawitaliśmy na łowiska południowej Szwecji. Pomimo trudnych warunków pogodowych (przelotny śnieg i przymrozki) weekend otwarcia wypadł obiecująco. Pierwsze 3 dni to kilkadziesiąt okazów zębatych złowionych na Bolmen. Nawet specjalnie nie wybrzydzały i brały prawie na każdą przynętę wrzuconą do wody. Na kijach meldowały się tez dorodne sandacze i okonie. Sezon otwarcia dotyczył również...

Wiosna już na dobre zagościła w Polsce; w Skandynawii również z dnia na dzień robi się coraz cieplej. Do wspólnych wyjazdów zatem blisko coraz bliżej :-). W marcowej promocji sprzedana została większość terminów na wyprawy majowe. Pozostały ostatnie dwie opcje: pierwszy termin w domku nad jeziorem Bolmen od 7 do 14 maja i drugi od 14 do 21maja. Poniżej podajemy cenę promocyjną - last minute przy uwzględnieniu kalkulacji wyprawy dla min. 4 osób:

 Tylko dla Państwa tej wiosny przygotowaliśmy wyjątkowo skrojoną ofertę wyprawy wędkarskiej nad sprawdzone łowiska Szwecji południowej i środkowej. Od dzisiaj promocją last minute obejmujemy wszystkie rezerwacje na ostatnie wolne terminy na wyprawy organizowane w terminie od 30.04 do 02.07.2011r.


Tradycyjnie w maju i w czerwcu organizujemy wyprawy grupowe na wybrane łowiska Szwecji południowej. W tym roku na wiosnę mamy zaplanowanych aż 5 wypraw.


 Składamy wszystkim wędkarzom życzenia udanego wędkarskiego sezonu 2011r., wielu miłych i sympatycznych spotkań wędkarskich oraz wspaniałych wrażeń z kontaktu z przyrodą.
Wesołych Świąt oraz pomyślnego Nowego Roku obfitującego w liczne sukcesy (nie tylko wędkarskie :-)) !!!

Z przyjemnością informujemy o pozyskaniu do naszej regularnej oferty dwóch nowych, wyjątkowych domków nad polecanym wędkarsko jeziorem Mjörn (dużym akwenem leżącym ok. 50 km na północny-wschód od Göteborga). Szczegółowy opis znajdą Państwo w zakładce Opis łowisk.

Informujemy, że oferta na kolejny sezon wędkarsko-wypoczynkowy jest już gotowa. Wsłuchując się w Państwa opinie wskazujące na konkretne potrzeby i oczekiwania wybraliśmy do naszej propozycji wyłącznie atrakcyjnie położone, komfortowe domki, w których udanie i miło można spędzić czas w trakcie wędkarskiego lub rodzinnego urlopu w Skandynawii.

Analizując opinie po podsumowaniu ostatniego sezonu, wśród najwyżej ocenianych miejsc zakwaterowania w Szwecji możemy jednoznacznie wskazać na dwa obiekty. Pierwszy to komfortowy domek nad jeziorem Bolmen -  sprawdzony zarówno podczas wypraw wędkarskich jak i wypoczynku rodzinnego.

Drugi obiekt to domek przepięknie położony, z którego rozciąga się oszałamiający widok na jezioro Östersjön. Obiekt świetnie sprawdził się jako baza naszych wypraw. W sezonie 2011 jest dostępny również jesienią, co przy obfitujących w grzyby okolicznych lasach jeszcze bardziej zwiększa jego atrakcyjność.


Podsumowując sezon możemy śmiało powiedzieć, że był bardzo udany, ale i niezwykle trudny. Udany, ponieważ na naszych wyprawach wielu szczęśliwcom udało się złowić naprawdę okazałe szczupaki, sandacze oraz okonie i przeżyć wspaniałe emocje wędkarskiej przygody.

Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft