OTWARCIE SEZONU SZWECJA 2011

W długi majowy weekend wspólnie z pierwszymi grupami wędkarzy zawitaliśmy na łowiska południowej Szwecji. Pomimo trudnych warunków pogodowych (przelotny śnieg i przymrozki) weekend otwarcia wypadł obiecująco.

Pierwsze 3 dni to kilkadziesiąt okazów zębatych złowionych na Bolmen. Na początku nawet specjalnie nie wybrzydzały i brały prawie na każdą przynętę wrzuconą do wody. Na kijach meldowały się tez dorodne sandacze i okonie. Sezon otwarcia dotyczył również łowiska Västra Lägern i Mjörn. Aktualnie nad Bolmenem przebywa pierwsza tegoroczna wyprawa grupowa i już w pierwszy dzień wędkowania została zaliczona metrówa! Sobota była także szczęśliwa dla Klientów nad Östersjön i Västra Lägern, którzy również wyciągnęli po jednym rekordzie mierzącym ponad 100 cm! Tak więc 3 na 3 oznacza, że dzisiejsze popołudnie było sprzyjające dla każdej grupy nad każdym z jezior! Bardzo nas to cieszy i życzymy jeszcze wielu sukcesów i sprzyjających okoliczności dla życiowych rekordów:-).

    

Tak więc sezon w Szwecji 2011 uznajemy oficjalnie za otwarty, a wszystkim Klientom życzymy spełnienia wędkarskich udanego wypoczynku i oczywiście czekamy na relacje z wypraw!

 Zespół Zew Przygody

Fishing & Nature

2011-05-14

Powrót do aktualności
Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft