NOWA OFERTA WYPRAW WĘDKARSKICH NA ROK 2012

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą, którą przygotowaliśmy z myślą o naszych dotychczasowych jak i potencjalnych Klientach.

Nowe propozycje zwiększają możliwości wędkarskiej eksploracji Skandynawii o dodatkowe, przetestowane przez nas łowiska Szwecji południowej takie jak: Rusken, Asunden czy Nommen. Nad wędkarsko najlepszymi w tegorocznym sezonie Saljen, Solgen i Foxen zapraszamy również do nowych domków. Standardowo polecamy przegląd oferty poprzez konfigurator, jak również zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Komfort przede wszystkim:

Od początku naszą ofertę opieramy na zakwaterowaniu w obiektach pięcio i czterogwiazdkowych, których lokalizacja stanowi doskonałą bazę wędkarską (mniej niż 100 m od linii brzegowej sprawdzonego łowiska). Dla osób, dla których standard obiektu gra drugorzędną rolę posiadamy wygodne i tańsze obiekty trzy i dwugwiazdkowe. Podobnie jak w przypadku lat poprzednich nasza nowa oferta jest kompleksowa i w trosce o Państwa komfortowy wypoczynek zawiera pełny pakiet świadczeń: zakwaterowanie w wyjatkowo wyselekcjonowanych obiektach nad dobrze poznanymi i przetestowanymi łowiskami, pakiet wędkarski (łodzie, silniki 4–10 KM, kamizelki, zezwolenia, mapy), opiekę pilota/rezydenta, bogate ubezpieczenie KL, NNW, BP oraz inne opcje na indywidualne życzenie.

Więcej szczegółowych informacji na temat naszej nowej oferty wiosna/jesień 2012 znajdą Państwo w zakładce OFERTA>> oraz KONFIGURATOR>>

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Zespół Zew Przygody

Fishing & Nature

2011-11-17

Powrót do aktualności
Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft