Wyróżnione domki w ofercie Zew Przygody

POLECANE DOMKI SEZONU 2010

Analizując opinie po podsumowaniu ostatniego sezonu, wśród najwyżej ocenianych miejsc zakwaterowania w Szwecji możemy jednoznacznie wskazać na dwa obiekty. Pierwszy to komfortowy domek nad jeziorem Bolmen -  sprawdzony zarówno podczas wypraw wędkarskich jak i wypoczynku rodzinnego.

 

Drugi obiekt to domek przepięknie położony, z którego rozciąga się oszałamiający widok na jezioro Östersjön. Obiekt świetnie sprawdził się jako baza naszych wypraw. W sezonie 2011 jest dostępny również jesienią, co przy obfitujących w grzyby okolicznych lasach jeszcze bardziej zwiększa jego atrakcyjność.

 

NOWE DOMKI W OFERCIE 2011

Na sezon 2011 przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcyjnie położnych obiektów nad wyjątkowymi i zasobnymi łowiskami. W szczególności polecamy Państwa uwadze nowy, luksusowy obiekt z sauną nad jeziorem Bolmen, który już w najbliższym sezonie możemy Państwu zaoferować w bardzo przystępnej cenie.

Drugim obiektem, na który chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę jest domek w środkowej Szwecji nad jeziorem Södra Barken. Niezwykle ciekawie położony i wygodny zarówno w przypadku stworzenia w nim bazy wędkarskiej jak i polecany dla realizacji planów urlopowych wypoczynku rodzin z dziećmi.

2010-11-01

Powrót do aktualności
Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft