Dziękujemy, że jesteś naszym Klientem ! :)

Drodzy Klienci! 

Chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za cały, kolejny wspólny Rok... 
Przyjmijcie świąteczno - noworoczne życzenia: radosnych spotkań w atmosferze rodzinnego ciepła i samych sukcesów w 2014r. !
Wspominając nasze spotkania podczas wiosennej oraz jesiennej odsłony sezonu 2013 już cieszymy się na kolejne wyjazdy! Będzie nam niezmiernie miło gościć Was również w 2014 r. dokładając starań, aby Wasz wyjazd do pięknej Szwecji był miłym doświadczeniem, które często zechcecie powtarzać :)
.

Z okazji mijającego roku mamy dla Was niespodziankę do wyboru:

1. Kupon rabatowy uprawnijący do 10% zniżki na wszystkie wyrawy nad  wybrane i przetestowane łowiska. Kupon ważny jest do 20.01.2013r. Zaletą kuponu jest to, że może on zostać przekazany do wykorzystania przez Zanjomych - utrzymuje ważność dla wszystkich osób, którzy zostaną obdarowani przez naszych Klientów*

2. Skorzystanie z przygotowanej świąteczno-noworocznej oferty promocyjnej , której szczegóły znajdziecie pod  adresem: http://www.zewprzygody.pl/Promotions/Promotions.aspx

 *
Kupon uprawnia do otrzymania 10% rabatu na wszystkie wyprawy wędkarskie wg aktualnej oferty na stronie www.zewprzygody.pl po podaniu adresu email oraz imienia i nazwiska osoby obdarowującej.

Pozdrawiamy,

Zespół Zew Przygody

2013-12-23

Powrót do aktualności
Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft