DOSTOSOWANIE DO RODO

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy, że są Państwo naszymi klientami i partnerami. Szanujemy naszych klientów i ich prawo do prywatności, dlatego chcemy, żeby wszyscy klienci i współpracownicy mieli pewność, że chronimy ich dane osobowe.

"Dane osobowe” to takie dane, które mogą zostać użyte do Państwa identyfikacji. W Zew Przygody gromadzimy dane, które nam Państwo dostarczają na cele podpisywanych umów i zawieranych ubezpieczeń, komunikując się z nami poprzez email i inne kanały.
Jesteśmy zaszczyceni, że możemy pozostawać z Państwem w stałym kontakcie, ale jeżeli nie chcą już Państwo otrzymywać od nas informacji, mogą Państwo cofnąć zgodę w każdym czasie. W tym celu prosimy o anulowanie subskrypcji newslettera poprzez przesłanie pisemnej dyspozycji na adres biuro@zewprzygody.pl.

Dlaczego o tym informujemy:

25 maja 2018  weszło w życie RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dlatego też przesyłamy garść ważnych informacji:

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w firmie Zew Przygody:

 1. Administratorem Danych jest ZEW PRZYGODY Leszek Ściborski, adres: Słupia Wielka 29/26
  63-000 Środa Wielkopolska
  , e-mail: biuro@zewprzygody.pl.
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem Danych.
 3. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie do prawidłowej realizacji celów określonych w Polityce bezpieczeństwa i prywatności.
 4. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez 10 lat od momentu zawarcia umowy.
 6. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, zapomnienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 7. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 8. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 9. Zew Przygody informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Pozyskujemy i przechowujemy dane osobowe, aby móc dostarczać Państwu nasze usługi zgodnie z oczekiwaniami, informować o wydarzeniach, komunikować się z Państwem i pomagać w razie potrzeby. Kiedy możemy przetwarzać dane:

 • - w sytuacji wyrażenia na to zgody,
 • - -  gdy zawieramy lub wykonujemy umowę,
 • - gdy mamy ku temu podstawę prawną, jak np. ustawa o usługach turystycznych,
 • -  gdy wymaga tego nasz (jako administratora danych) prawnie uzasadniony interes (np. prowadzimy marketing bezpośredni, dostarczamy usługi dostosowane do potrzeb klienta).

W związku z tym e-mailem nie musisz przekazywać nam żadnych informacji ani żadnych Twoich danych osobowych. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Dziękujemy, że jesteś z nami i życzymy owocnych wypraw wędkarskich!

Pozdrawiamy,
Zespół Zew Przygody

2018-05-25

Powrót do aktualności
Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft