ROZPOCZĘCIE SEZONU 2021

Witajcie,

pierwszy rekonesans wędkarski w Szwecji za nami i wszystko wskazuje na to, że za tydzień zgodnie z planem uda się rozpocząć kolejny sezon na szwedzkich wodach. Dotychczasowa wiosna była dość chłodna, więc woda tydzień temu miała jeszcze 5-6 st. C, ale bieżący tydzień jak i prognozy na najbliższy - są optymistyczne: woda będzie powoli się ogrzewała, co powinno już w najbliższym czasie zaktywizować drapieżniki!

Aktualna sytuacja epidemiczna  jest nadal bardzo poważna. Dużo poważniejsza niż rok temu o tej porze, kiedy przy paruset zakażeniach zablokowane zostało wszystko i wszyscy, w wyniku czego maj spędziliśmy w domach. Dzisiaj możemy podróżować do Szwecji, a jedyną niedogodnością jest wymagany przy wjeździe ważny, negatywny test na Covid 19 (wystarczy najprostszy antygenowy, nie starszy niż 48h) wraz z zaświadczeniem w j. angielskim. 

W ostatnim czasie otrzymaliśmy od Was bardzo wiele pytań dotyczących bieżącej sytuacji. Podczas ubiegłotygodniowego pobytu na jednym z naszych łowisk, przygotowaliśmy krótki film, w którym szczegółowo wyjaśniamy i opisujemy jak to wygląda w kontekście podróży z i do Szwecji:

https://www.facebook.com/Zew-Przygody-Fishing-Nature-160342743997577

https://youtube.com/watch?v=IG_9ETEP_qA&feature=share&fbclid=IwAR0mp_qjM6X--XjNKoS3ChsGaI-VMPow2yRdH_QJGQjXRQ2_v2shxOKy44s

Wraz z naszymi partnerami, operatorami promowymi przygotowaliśmy specjalną ofertę ułatwiająca sprawne i szybkie zrobienie wymaganego testu antygenowego. Promocyjna cena takiego testu wraz z obligatoryjnym zaświadczeniem w języku angielskim to koszt 100-135 PLN. Test można zrobić w miejscu zamieszkania przed wyjazdem lub na terminalu przed wjazdem na prom.

Wszystkich naszych klientów zainteresowanych skorzystaniem z oferty zapraszamy do kontaktu. Dla wszystkich, którzy tej wiosny jadą z nami do Szwecji i mają zamówione bilety promowe mamy przygotowaną specjalną procedurę umożliwiająca bezproblemowe zamówienie, zrobienie testu oraz otrzymanie zaświadczenia.

Klientom z którymi już za chwilę spotkamy się na łowiskach jak i tym którzy jeszcze tej wiosny zostaną w kraju życzymy udanego, szczęśliwego i bogatego w okazy sezonu. Życzmy sobie wszyscy, aby dyskusje o liczbach ponownie dotyczyły już tylko i wyłącznie wielkości złowionych ryb 😊.Pozdrawiamy,

Zespół Zew Przygody


2021-04-25

Powrót do aktualności
Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft