NOWOŚĆ W OFERCIE ZEW PRZYGODY - JEZIORO BUNN


W minionym sezonie nasz zespół testowy miał okazję odwiedzić wiele nowych, atrakcyjnych łowisk Szwecji południowej i środkowej. Tylko te, na których wyniki wędkarskie okazały się być najlepsze oraz nad którymi dostępna baza spełniała wyśrubowane kryteria uzupełnią naszą ofertę na sezon 2013.

Z przyjemnością informujemy, że już teraz w naszym systemie rezerwacyjnym (dostępnym on-line 24 h, www.zewprzygody.l/konfigurator) mogą Państwo znaleźć gotową ofertę, tak wiec istnieje możliwość rezerwowania wybranych terminów wiosennych lub jesiennych nad jeziorem Bunn. To pierwsza z naszych nowości na kolejny sezon.

 

 

Bunn jest niezbyt dużym jeziorem położonym w prowincji Jonkoping (Szwecja pd.), charakteryzującym się niezwykle urozmaiconą linią brzegową, strukturą i ukształtowaniem dna. Pod względem spinningowym jezioro, a w szczególności jego część północna i środkowa zadowoli najbardziej wymagających miłośników połowu szczupaków, okoni jak i sandaczy.

W sezonie 2013r. udostępniamy przepięknie położony (20 m od wody), komfortowo wyposażony domek mogący swobodnie pomieścić rodzinę z dziećmi lub grupę wędkarską do 4 os. Dla naszych gości dostępne będą duże i wygodne łodzie wyposażone w nowe, ekonomiczne silniki spalinowe.

Zapraszamy i polecamy wyprawę nad jezioro Bunn !!!

       

      

Pozdrawiamy,

Zespół Zew Przygody

2012-11-03

Powrót do aktualności
Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft