SALJEN - CZARNY KOŃ oferty Zew Przygody

 Jezioro Saljen odkryliśmy dwa lata temu. Urokliwie zagubione pośród gęstych lasów Smålandii, od razu zdobyło uznanie grupy wędkarzy testujących z nami to łowisko. Do dzisiaj pozostają pod wrażeniem oraz wspominają wyciągnięte z wody piękne okazy sandaczy, szupaków, okoni i leszczy, które były ich udziałem.

Wędkarskie eldorado obrodziło i potwierdziło swą szczodrość również w zeszłym roku. Nie było dnia bez owocnych połowów, niezależnie od pogody i pory dnia łowisko cieszyło swym bogactwem wędkarzy, którzy wybrali to jezioro na cel swojej wyprawy. Niezmącona i nieodkryta głębia jeziora wynagradzała niezależnie od stosowanej metody czy przynęty. Cieszymy się, że jezioro Saljen możemy Państwu oferować w kolejnym sezonie, licząc na równie owocne wyprawy i nowe notowania wędkarskich sukcesów.

Nad Saljen zapewniamy Państwu wysoki standard wypoczynku w świeżo wyremontowanym 6-osobowym domku, a komfort wędkowania zagwarantują nowe łodzie zacumowane tuż obok obiektu.

Wędkarzom zainteresowanych poznaniem tego atrakcyjnego łowiska polecamy ostatnie wolne wiosenne terminy. Pozostały w sprzedaży jedynie 3 tygodnie!Pozdrawiamy,
Zespół zew Przygody

2012-03-19

Powrót do aktualności
Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft