STARTUJE SEZON 2014 !

Tegoroczne ​otwarcie sezonu rusza 26 kwietnia, czyli już za dwa tygodnie​! Dla wszystkich naszych obecnych i nowych ​Klientów przygotowaliśmy dużo nowości i wiele atrakcyjnych propozycji:

Nowe łowiska:

W tym roku poszerzamy naszą ofertę o dwie kameralne wody okoniowo-sandaczowe. Na miłośników łowienia pięknych okoni, w samym sercu Smålandii - nad jeziorem Lången, czeka komfortowy 4*​, 10 osobowy​ dom z tarasem schodzącym do wody i sauną, natomiast na zwolenników łowienia sandaczy, ceniących sobie ciszę i spokój, przygotowaliśmy odrestaurowany​, stylowy i​ duży dom pochodzący z początku XIX wieku​,​ zagubiony pośród lasów nad brzegiem urokliwego jeziora Kalvsjön. Szczegółowy opis łowisk wraz ze zdjęciami dostępny ​oczywiście ​na stronie w zakładce ‘ łowiska’.

Nowe domki:

​​Na łowiskach, które udanie zadebiutowały w poprzednim sezonie zwiększamy zakres możliwości dzięki dodatkowym obiektom:

- nad przepiękną zatoką Północnego Bunn w sąsiedztwie niedużego domku (również w naszej ofercie) udostępniamy od tego sezonu duży 7 osobowy obiekt, co umożliwia nam gościć nad Bunn grupy nawet 11 osobowe,

- nad jeziorem Noen, które w zgodnej opinii klientów okazało się najlepszym łowiskiem ubiegłego sezonu, już wkrótce w ofercie znajdzie się drugi 4 osobowy domek.

Nowa baza wędkarska nad Nömmen:

Nad południowym Nömmen, które ubiegłej wiosny tak szczodrze obdarzyło szczupakami i nagradzało ponad 3 kg pstrągami, otworzyliśmy (testowaną od jesieni) naszą nową bazę wędkarską - dwa domki położone obok siebie (grupy do 12 os.) zlokalizowane tuż nad brzegiem jeziora, w sąsiedztwie wygodnych pomostów.

Wszystkie dostępne domki są szczegółowo opisane wraz ze zdjęciami w zakładce domki’.

Nowe połączenie promowe:

Bieżący sezon to również szersza paleta możliwości połączeń promowych. Oferta została wzbogacona o relację Świnoujście – Trelleborg. Pod polską banderą na tej trasie połączenie promowe uruchomił znany niemiecki przewoźnik TT Line, z którym nawiązaliśmy współpracę.

W przededniu rozpoczęcia nowego sezonu wszystkim Wędkarzom życzymy wspaniałych emocji, niezapomnianych przygód wędkarskich i tradycyjnego "Połamania kija" !

 
 

Pozdrawiamy,

Zespół Zew Przygody

2014-04-12

Powrót do aktualności
Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft