OD DZISIAJ W OFERCIE FINLANDIA - WYPRAWY GRUPOWE

Tegoroczna edycja targów Rybomania w Poznaniu za nami. Było jak zwykle tłoczno, ale przede wszystkim bardzo intensywnie i ciekawie. Dla nas była to kolejna okazja do spotkania się naszymi klientami, partnerami oraz sposobność do zaprezentowania  nowości na zbliżający się sezon.

Podczas targów zaprezentowane zostały debiutujące w naszej ofercie wyprawy do Finlandii. Zaczynamy od dwóch wypraw grupowych do pn.-wsch. Finlandii. Naszym celem będzie graniczący z Rosją region Kuhmo, leżący ok 600 km powyżej Helsinek.

Pierwsza wyprawa to zaplanowane w terminie 13.06-21.06.2017r. warsztaty muchowe – poprowadzi je sam Mistrz Świata z 2015 r. – Piotr Marchewka !

Wyprawa ma niezwykle bogaty i atrakcyjny program, a jedocześnie dzięki wsparciu naszych partnerów – Wild Taiga i Viking Line możemy zaoferować ją w niewątpliwie atrakcyjnej cenie, dlatego zapraszamy do rezerwacji  - aktualnie jest jeszcze 5 wolnych miejsc ( cała grupa będzie liczyła 12 osób).

Szczegóły wyprawy opisane są również na portalu jerkbait.pl - naszego partnera medialnego w tym projekcie:

http://jerkbait.pl/topic/87025-warsztaty-muchowe-z-mistrzem-%C5%9Bwiata-piotrem-marchewk%C4%85-finlandia-wyprawy-na-jerkbaitpl/

Druga wyprawa to wyjazd na sandacze i okonie również w regionie Kuhmo. Planowany termin to 19.09-27.09.2017r. Podobnie jak w przypadku wyprawy czerwcowej startujemy z Warszawy naszymi busami i jedziemy przez Tallin i Helsinki. Na miejscu jesteśmy zakwaterowani w komfortowych domkach nad samym brzegiem jeziora. Podczas wyprawy czerwcowej mieszkamy w hotelu w Kuhmo kilkaset metrów od najbliższej rzeki w której będziemy łowić wspaniale wybarwione pstrągi i lipienie.

Rezerwacje dostępne online pod adresem:

http://www.zewprzygody.pl/configurator/ConfiguratorGroup.aspx
Polecamy i zapraszamy,

Zespół Zew Przygody

2017-02-22

Powrót do aktualności
Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft