Przedstawiamy nowości w ofercie 2017r.

Do rozpoczęcie nowego sezonu z każdym dniem coraz bliżej. W nadchodzących tygodniach w naszej ofercie zadebiutują bardzo atrakcyjne nowości, nad którymi intensywnie pracowaliśmy w ostatnich dwóch sezonach.

Zaczynamy od naszej "perły północy" - leżącego w krainie pstrąga i lipienia, kameralnego i urzekająco pięknego Ocke. To raj nie tylko dla wędkarzy muchowych, choć łowione podczas naszych wypraw testowych półmetrowe lipienie i dzikie, ponad 70-centymetrowe pstrągi zrobiły na nas w ubiegłym roku największe wrażenie. Ocke to również eldorado szczupakowo-okoniowe - na niezwykle silne i waleczne esox'y najlepiej wybrać się w czerwcu. Zdjęcie z "metrówką" na tle ośnieżonych gór to niezwykłe doznanie wędkarskie J. Jeżeli chcecie rozsmakować się w łowieniu okoni, których są w Ocke naprawdę nieprzebrane ilości , to najlepiej wybrać się tam od koniec sierpnia lub w pierwszej połowie września.

Drugą nowością, która znajduje się aktualnie w opisie na naszej stronie w zakładce łowiska, jest leżące na wysokości Sztokholmu - Tislången. To przede wszystkim rewelacyjne łowisko okoniowe -  nieduży akwen połączony z bardziej znanym i większym Tisnaren. O tyle o ile wybierając Ocke należy liczyć się z dość daleką podróżą, to Tislången zadowoli wszystkich, którzy wybierając się do Szwecji, chcą jak najszybciej dotrzeć na dobre łowisko (gwarantują to położone bardzo blisko lotnisko Skavsta jak i port w Nynäshamn). Nasz obiekt nad Tislången jest również rewelacyjnie położony - niewielki pomost, przy którym można cumować łodzie, znajduje się tuż obok domku.

Zdjęcia obu domków dostępne są w zakładce domki.

Zapraszamy nad Ocke i Tislången - w tym roku dostępne są jeszcze pojedyncze tygodnie w ofercie jesiennej, a oferta na 2018 dostępna będzie już od lipca br.

W załączeniu zdjęcia z naszych ubiegłorocznych wypraw testowych na oferowane łowiska, a już w przyszłym tygodniu prześlemy informację na temat kolejnych nowości.
W ofercie zadebiutują również łowiska w Finlandii !

 

Pozdrawiamy,

Zespół Zew Przygody

2017-02-12

Powrót do aktualności
Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft