ŁÓDŹ MAŁA (PERCH)

PerchDługość: 3,70 m
Szerokość: 1,50 m
Ciężar: 130 kg

Wyposażenie: bakista, dziobowa rolka kotwiczna, 4 knagi, ucho cumownicze z przodu i z tyłu, komplet wioseł, dwie kotwice z linami kotwicznymi. Wygodna i bezpieczna łódka zaprojektowana dla trzech osób. Charakteryzuje się mocną konstrukcją; jest stabilna i zwrotna. Wykonana z białego laminatu z białym nadburciem i czarną listwą odbojową. Łódka pozwala na swobodne wędkowanie 2 osób. Do pływania w celach wędkarskich rekomendujemy silnik o mocy 4 KM.

ŁÓDŹ ŚREDNIA (PIKE)

PikeDługość: 4,20 m
Szerokość: 1,43 m
Ciężar: 105 kg

Wyposażenie: 2 bakisty, dziobowa rolka kotwiczna, 2 knagi, ucho cumownicze z przodu i z tyłu, drewniana podłoga, komplet wioseł, dwie kotwice z linami kotwicznymi.
Wygodna i bezpieczna łódź zaprojektowana dla 3-4 osób. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością, jest bardzo szybka i zwrotna. Wykonana z białego laminatu z zielonym nadburciem. Bezpiecznie mogą wędkować na niej 2-3 osoby. Do wędkowania rekomendujemy silnik o mocy 4-6 KM.

ŁÓDŹ DUŻA (ZANDER)

ZanderDługość: 4,30 m
Szerokość: 1,75 m
Ciężar: 260 kg

Wyposażenie: 7 bakist, dziobowa rolka kotwiczna, 4 knagi, ucho cumownicze z przodu i z tyłu, komplet wioseł, dwie kotwice z linami kotwicznymi.
Komfortowa i bezpieczna duża łódź zaprojektowana dla czterech osób. Charakteryzuje się mocną konstrukcją, jest zwrotna, bardzo dobrze wyważona i niezwykle stabilna. Wykonana z białego laminatu z białym nadburciem z granatowym pasem ochronnym. Swobodnie i bezpiecznie mogą wędkować na niej 3 osoby. Do pływania w celach wędkarskich rekomendujemy silnik o mocy 6-8 KM.

SILNIKI

W trosce o komfortowy i udany wędkarski urlop do wszystkich łodzi udostępniamy Naszym Klientom nowoczesne, ciche i ergonomiczne silniki 4-suwowe renomowanych marek.

Do łodzi mniejszej typu Perch, na której mogą swobodnie wędkować 2 osoby rekomendujemy silnik o mocy 4 KM.

Do wędkowania i rekreacji na większej, ale niezbyt ciężkiej łodzi typu Pike wystarczy silnik o mocy 4 KM.

Do dużej łodzi typu Zander, na której mogą komfortowo wędkować nawet 3 osoby zalecamy zastosowanie silnika o mocy 6 KM.

Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft