ZASADY REZERWACJI

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta i wybrali Państwo cel podróży prosimy o dokonanie rezerwacji korzystając z konfiguratora oferty e-rezerwacje (zakładka Oferta i Konfigurator Ofert lub bezpośrednio ze strony głównej wybierając baner e-Rezerwacje).

Opcja rezerwacji elektronicznej zapewnia poczucie komfortu wyboru odpowiedniej oferty i pozwala na oszczędność czasu oraz zarezerwowanie wyjazdu z dowolnego miejsca. Na każdym etapie rezerwacji mają Państwo pogląd na przejrzyste podsumowanie konfigurowanych opcji oraz możliwość powrotu do wcześniejszego kroku (jednak bez zachowania danych).

W każdym momencie mogą Państwo także dokonać rezerwacji w sposób tradycyjny drogą telefoniczną lub złożyć zapytanie mailem.

Rezerwacja on-line realizowana jest w czterech krokach:

Krok 1: Określenie terminu pobytu oraz wybór lokalizacji i standardu obiektu wypoczynkowego:

Standardowy dzień wyjazdu/przyjazdu przypada na sobotę. Rezerwacja może być realizowana z terminem tygodniowym lub dwutygodniowym. Po zaznaczeniu dowolnego dnia z Państwa terminu urlopowego system automatycznie zaznaczy cały tydzień (od soboty do kolejnej soboty) jako okres Państwa rezerwacji. Wybór lokalizacji sprowadza się do określenia miejsca/regionu wypoczynku z dostępnej w systemie listy oraz standardu domku osiągalnego w zadanym terminie i lokalizacji.
Jeżeli już po pierwszym kroku odznaczą Państwo przycisk REZERWUJ system sprawdzi dostępność zdeklarowanego terminu.

Jeżeli już po pierwszym kroku odznaczą Państwo przycisk REZERWUJ system sprawdzi dostępność zdeklarowanego terminu.

Krok 2: Wskazanie ilości osób:

Na tym etapie należy określić ilość uczestników grupy wyjazdowej lub wskazać na wyjazd indywidualny (dołączenie do grupy osób zdecydowanych na wyjazd indywidualny w tym samym terminie).

Krok 3: Określenie środka transportu:

Umożliwiamy Państwu realizację kompleksowego wyjazdu, w związku z czym na tym etapie następuje zapytanie o realizację sposobu przejazdu (transport własny lub przedstawienie ewentualnej oferty na transport z dowolnego miejsca w Polsce do wybranego miejsca przeznaczenia). Jeżeli interesuje Państwa zakup biletów promowych przy naszym udziale to po zaznaczeniu odpowiedniej opcji skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu ustalenia szczegółów i indywidualnych preferencji.

Tutaj wybierany jest również rodzaj i ilość potrzebnych na łowisku łodzi oraz silników spalinowych.

Krok 4: Wybór dodatków

W tym miejscu pojawia się lista opcji dodatkowych do wyboru wg indywidualnych Państwa potrzeb i preferencji (np.: przewodnik wędkarski, echosonda i inne). Ponieważ w ramach oferty wyjazdowej zapewniamy Państwu atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy na okres wyjazdu, opcja ta jest odznaczona na stałe jako integralny element naszych kompleksowych usług.

Rezerwacja

Po wyborze przycisku REZERWUJ system zapyta Państwa o kilka niezbędnych informacji tj:

  1. Dane personalne osoby rezerwującej.
  2. Określenie czy dokumenty (np. potwierdzenie rezerwacji, polisa, bilety promowe) mają być przesłane elektronicznie czy tradycyjna pocztą.
  3. Oświadczenie o zapoznaniu się z OWUiN.
  4. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
Po zaakceptowaniu pól wyboru i podaniu informacji rezerwację traktujemy jak wstępną, ważną 3 dni robocze, w ciągu których na konto ZEW PRZYGODY powinna wpłynąć zaliczka. Brak wpłaty powoduje usunięcie (anulowanie) danej rezerwacji.

Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem zawarcia umowy z firmą ZEW PRZYGODY, w związku z czym na podany adres mailowy wyślemy Państwu potwierdzenie dokonanej rezerwacji z prośbą o podpisanie i odesłanie do ZEW PRZYGODY na adres e-mail biuro@zewprzygody.pl lub listem poleconym w ciągu 7 dni kalendarzowych. Kolejne wpłaty należności płatne są wg obowiązujących warunków płatności.

Wydruk stanowiący podsumowanie/potwierdzenie dokonanej rezerwacji jest jednoczenie drukiem umowy i obowiązuje wraz z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa i Najmu.

INFORMACJE DODATKOWE

Po dokonaniu pełnej wpłaty za imprezę, nie później niż 20 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy przesyłamy Państwu mailem lub pocztą (w zależności od Państwa wyboru) wszelkie dokumenty podróży (potwierdzenie rezerwacji wraz z OWUiN, polisę ubezpieczeniową, kompleksową informację wędkarską o łowisku, lokalizację domku z mapami dojazdowymi, bilety promowe w przypadku ich rezerwacji poprzez ZEW PRZYGODY, voucher).

W razie jakichkolwiek problemów z panelem rezerwacyjnym prosimy o kontakt telefoniczny. Ewentualne błędy systemowe (aplikacji e-rezerwacje) w efekcie których występuje konflikt terminów rezerwacji w kalendarzu, przypisanie niewłaściwych składowych cen poszczególnych opcji są przez nas wyjaśniane indywidualnie i natychmiastowo (max. do 3 dni roboczych). W przypadku weryfikacji i dokonania przez nas zmian w takiej rezerwacji mają Państwo prawo zrezygnować lub dokonać ponownej rezerwacji imprezy turystycznej.

Zgodnie z „Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną” oraz „Ustawą o ochronie danych osobowych” dokonując rezerwacji wyrażają Państwo zgodę na bezpłatne przetwarzanie, uaktualnianie, udostępnianie i przechowywanie danych osobowych Uczestników oraz realizację ofert w celach marketingowych przez firmę ZEW PRZYGODY zgodnie z Polityką Prywatności.

Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft