WYPRAWY GRUPOWE

Marzysz o tym, aby wziąć udział w wyprawie wędkarskiej na wspaniałe i obfitujące w ryby, sprawdzone łowiska w Szwecji lub Norwegii? Nie znasz grupy znajomych wędkarzy, którzy pojechaliby tam z Tobą? Obawiasz się wysokich kosztów uczestnictwa związanych z kalkulacją imprezy dla większej ilości osób?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Spełnimy Twoje marzenia zabierając Cię na grupowe wyprawy na ryby do Szwecji , starannie przygotowane i zaplanowane przez Zespół Zew Przygody.

Na wybranym przez Ciebie łowisku możesz dołączyć do grupy osób, które w tym samym terminie pojadą do Skandynawii pod opieką doświadczonego przewodnika.

Grupy, które zabieramy na wędkowanie w Szwecji liczą maksymalnie od 4 do 10 osób. Opłacając koszt uczestnictwa w wyprawie masz zagwarantowane m.in. zakwaterowanie w komfortowym domku, duże i bezpieczne łodzie, ubezpieczenie, tygodniową licencję wędkarską oraz opiekę doświadczonego i znającego dane łowisko przewodnika.

Już teraz możesz zarezerwować miejsce na wyprawę w sezonie 2011 – w tym celu skorzystaj z konfiguratora ofert e-rezerwacje.

Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft