WIOSENNA 'STATYSTYKA' :-)

W maju i w czerwcu wspólnie z naszymi klientami mieliśmy możliwość przeżywania wielu wędkarskich przygód na wybranych łowiskach Szwecji południowej i środkowej. Waleczne szczupaki, piękne okonie i wspaniałe sandacze dostarczyły wielu Klientom niezapomnianych wrażeń. Trudno opisać wszystkie wędkarskie dokonania na naszych wyprawach tej wiosny, poniżej jedynie kilka zebranych najważniejszych wniosków:

Najwięcej rekordowych okazów:
udało się złowić w drugiej dekadzie maja i w pierwszych dniach czerwca. Miano rekordu sezonu jak dotychczas dzierży szczupak o długości 118 cm złowiony podczas wyprawy nad Bolmen.
Największą ilość „metrowych” szczupaków:
odnotowaliśmy na wyprawach na sprawdzonych miejscówkach nad jeziorem Bolmen. Kolejne miejsca w tej kategorii zajęły Ostersjon i Vastra Lagern.
Najbardziej okazałe okonie:
zameldowały się u łowiących nad jeziorami Foxen, Saljen i Solgen, a największymi okazami sandacza mogli pochwalić się wypoczywający nad Ostersjon, Solgen i Mjorn.
Na miano wyróżnienia tej wiosny:
niewątpliwie zasługuje jezioro Saljen. To tu spędzając swój wędkarski urlop nasi klienci mogli liczyć na największe ilości szczupaków, okoni czy sandaczy, a miłośnicy łowienia białej ryby zachwycali się wspaniałymi linami i leszczami.
Obiektami, które najbardziej przypadły do gustu:
pod kątem wędkarskiego wypoczynku rodzinnego były domki nad jeziorami Sodra Barken oraz Ostersjon.
 
Tegoroczna wiosna dzięki dużo bardziej sprzyjającej aurze niż np. rok wcześniej pozwoliła na przeżycie wielu wspaniałych wędkarskich emocji. Poniżej zamieszczamy wybrane zdjęcia tej wiosny, które otrzymaliśmy od Państwa.
Wierzymy, że nieodległa jesień okaże się równie owocna i pełna wspaniałych wrażeń. 

Rekordowe szczupaki i sandacze - łowiska Bolmen oraz Ostersjon:

   
   
Wybrane okazy - Ostersjon:
  
Życiówki złapane na Bolmen i Saljen:
  
Sodra Barken:
  Zespół Zew Przygody

Fishing & Nature

2011-07-14

Powrót do aktualności
Copyright 2010 Zew Przygody Created by Nimsoft